Světová invaze (2011)

Všichni křičeli a brečeli, všechny zachránili, byli odvážní, nikdo neustoupil, nepotřebné postavy hrdinně umřely,zase všichni brečeli, hlavní hrdina dosáhl vykoupení, ze zelenáčů se stali profíci a všechno se to stihlo na poslední chvilku. Boh moj

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Po pilotním dílu: "Kmotr" pro 21. století, proto se neodvažuju hodnotit, pod čtyři hvězdy nejspíš nepůjdu.

Varan vs. Kobra (2005) (TV film) odpad!

Sice tento výraz nesnáším, ale musím ho použít: WTF. WTF film od začátku do konce, ve všech směrech, po všech stránkách. Naprosto mimo jakékoliv kategorie. Satanistická bible filmu. Velká část filmů hodnocených hromadně odpadem si ve srovnání s tímto "filmem" zaslouží aspoň dvě hvězdy. Ale je to fakt prdel :)

Proboha! (2008)

Velmi zábavné. Jenže Bill Maher je především bavič. Označit tenhle výtvor za dokument je velice zavádějící. Ale z toho amerického senátora mě bylo vážně smutno.

Karamazovi (2008)

Skvělá hudba, skvělá kamera, plus herci, kteří tuto hru hrají tak dlouho, že jsou pro ně jejich repliky naprosto přirozenou řečí. Předloha je tak silná, že by ji nepokazil ani méně talentovaný režisér než Zelenka. A Zelenka talent má. Nejlepší český film za posledních deset let.