Take One: A Documentary Film About Swedish House Mafia (2010)

Neviem, ci si SHM zasluzili tak skoro dokument o ich posobeni, ale aj napriek tomu je to film o tom, preco robim to co robim! Nejde len o samotne party, ale aj o to vsetko ostatne okolo toho. Proste masaker!

Pohřben zaživa (2010)

Aj film s jednym hercom moze byt niekedy uplne super, ale tento ma velmi nepresvedcil.

Ils (2006)

Zase sa budem drzat mojho stareho znameho: Neznami herci + neznamy reziser a je na svete super film! Horor vazne nepotrebuje krv ani primitivne americke kulisy, staci mu super stary dom v lese a uplne genialne zvuky a hudbu. Palec hore!

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Hodnotim tak prvych 15 minut filmu...a tvarim sa,ze dalej som nic nevidel! Keby som mal proti tomuto hodnotit ine komiksove filmy, tak im dam rovno Oscara...

Mlha (2007)

Frank Darabont je proste pan reziser a spolu so Stephanom Kingom mi vedia pekne dvihnut adrenalin :)) Mlha ma cestne miesto u mna na policke!

Panna nebo orel (2010)

Prijemna komedia, ktora ma aj celkom pobavila, ale druhykrat by som si ju asi nepustil, sorry, aj ked Emma Stone je vazne kocka :)

Help (2010)

Trosku ukradnute z inych filmov..no a co?! Na mna to fungovalo uplne skvelo a spolu s megasuper hudbou (minimalne 5 rokov som lepsiu v horore nepocul) to bola super ducharinka.