Kimssi pyoryugi (2009)

Vidím, že už do žánru přidali i ,,drama,,. Ještě předtím, než jsem to viděl, jsem tam četl jen ,,komedie,, a spolu s posterem jsem čekal opravdu něco na bolest bránice, a tak jsem se do toho vrhl i bez pročtení komentářů. Není tomu tak (tedy není to zejména komedie, ale pár vtipných momentů se tam samozřejmě najde...zkouška rozdělání ohně třením :D ...atd.), což mělo za následek, že jsem to během první poloviny skoro vypínal. Nakonec jsem rád, že jsem to neudělal a zkoukl další pohodový snímek asijské produkce pro zamyšlení, což vede k tomu, že jsem to neviděl naposledy, jen se na ten začátek už nebudu dívat s falešným očekáváním komedie na vypnutí mozku.

Země mrtvých (2005)

Dřív by to zaujalo, dnes nikoliv. Romero se zaseknul ve své době. Hrstka zpomaléných zombie přebije vojenskou barikádu... jo jasně! Trénovaní vojácí drží spoušť jak paka a trvá jim půl zásobníku, než se trefí stojícímu zombíkovi na místě z ''pěti'' metrů do hlavy...jo jasně! Tohle bych si užil, kdyby mi bylo tak 10let. Hrdina naprosto otřesný a nesympatický. Není to úplný brak, ale takto jsem se u zombíků snad nikdy nenudil. Posledních 30min jsem už nedal...gumový (na rok 2005 otřesné masky) zombíci mě téměř unudili k smrti.

Travička zelená (2008)

Já se u toho slušně pobavil a dokonce dvakrát. J.Franco občas sice dost přehrával a klidně bych tam místo něj viděl B. Pitta (něco jako v True Romance), ale co, to jsem překousl, Franco taky nebyl nejhorší.

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

To nemá chybu. ''Cool táta'' je jedna z nejvtipnějších postav, jakou jsem kdy viděl, slyšel... alespoň za posledních několik let. A u zbytku se rozhodně nenudím.

Amélie z Montmartru (2001)

Asi jsem měl velké očekávání po tolika chváli, co jsem četl či slyšel, ale popravdě jsem se občas u toho nudil a nedokoukal jsem to najednou.3,5*. Více se mi líbil Občan Pes, který je k Amelii často přirovnáván.

Kámoš k pohledání (2009)

Je to jen další stupidní americká romantická komedie - kravina, ale tentokrát je v žánru ,,komedie,, napsané správně. Prčovní záležitost toto...

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Holubi byli krutí. Škoda že za mého dětství nebyly takové pohádky, ale Rychlá rota byla taky parádní.

Spirit (2008)

Občas (hodně velký 'OBČAS') na zasmání, jinak je to mizérie.

Samotář (2008)

D.Quaida zrovna moc nemusím, ale musím říct, že tady se mi líbil a řekl bych, že odvedl dobrou práci. E.Page samozřejmě opět skvěle. Kvůli ní jsem se na ten film taky podíval, jinak bych do toho ani nešel... Ale už bych ji chtěl vidět i v nějaké jiné roli než jen intelektuálku, rebelku nebo obojí v jednom. I když si ji nedokážu v jiné roli představit, ani co by to mělo být. Uvidíme v ,,Inception,,. Občas jsem se i zasmál : ,,A nezapomeň...Mrzí mě to. Miluji tě!'' :D

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Tak jsem se na to z nudy podíval a nudil jsem se u toho ještě víc. Celý film jsem to už vypínal, ale pořád jsem čekal, jestli jako něco z toho nakonec bude. A ono fakt nic. Nemá cenu se bavit o nějaké režii nebo scénáři. Jsem se mohl rovnou dívat do zdi, tam bych taky *píp* viděl. Tento film je jedna velká tma, kde nejde nic vidět...říkal jsem si, jestli to může být ještě horší a potom vyhodili do luftu elektrárnu a šel jsem do kolen. Klidně tam mohli používat jenom nějaké siluety alienů a predátora z kartonového papíru, u kterých by provázkama hýbali končetinama a vyšlo by to na stejno, akorát by ještě ušetřili. Hodně mě pobavil ve svém komentáři Rieux: ,,...Najvacsi herecky vykon tu asi podavaju len tie miminka v inkubatoroch, ktore alien zozere...'' :-D Nepochopím, jak tohle může někdo někomu dovolit natočit a ještě k tomu vypustit do světa. A to jsem si u AvP1 myslel, že hůř už zmrvit tyto dvě milá kultovní stvoření nejde. Nikdo není neomylný. :) ...a ten Predalien-no coment. Pořád jsem očekával Bishopa a on nikde. Já říkám ,,NEBRAT,, + jak to může mít tak vysoké hodnocení?