Hellsing - Hellsing VII (2009) (epizoda)

Docela slabota...jenom bezduchá střílečka... Victoria Seras docela zdrsněla a byl to nejkrvavější díl. Bohužel zase bez Alucarda. Tato episoda je jen o tom, jak se ze Seras stává čím dál mocnější vampírka... docela zbytečný díl. A když už jsem si říkal, že tam snad konečně zapomněli na tu otravnou vsuvku (změna na trapnou kresbu s ještě trapnějšíma scénama, které se tam absolutně nehodí ... takové anime nesnáším), tak nezapomněli... díky bohu, že to v žádném z dílů OVA nepřekročilo snad ani minutu. V příštím díle snad už dorazí Dracula (čti pozadu :) ) a celkově už se to někam pohne. Příjde mi, jako by to VI a VII stálo zbytečně na místě.

Animatrix (2003)

Nádhera, skvělé, skvostné...

Děsnej doják (2006) odpad!

Děsnej odpad... uplná žumpa... břečka největší. A ze začátku to bylo i docela nechutný...do konce jsem to nedokoukal. Škoda slov a času...

Gamer (2009)

Kravina...ani nevím proč dávám jednu hvězdu... možná protože jsem dal * i Transformers2.

Veřejní nepřátelé (2009)

Tady už bylo vše řečeno... děsná kamera, děsný vteřinový střih (to je teď nějak v mödě, aby člověk z té akce nic neměl nebo co?), hrozný Ch.Bale... a délka... to tímto u mě dělá zklamáním roku. 50%

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Čekal jsem teda víc, když jsem viděl tady to hodnocení...ale je to až tak přehnané, že to ani není mov vtipné. Ty songy byly ale fajne.

Iron Man (2008)

Komiksáky s oblibou sleduju a hlavně je hodnotím jinak než ostatní filmy. A tohle byl jeden z těch lepších... pěkné audiovizuální zpracování taky, ne jak ti pošahaní transformers kde je prd vidět. Jen toho R.Downeyho jr. nemůžu vystát.

Svět hledá superhrdinu! (2006) (pořad) odpad!

Ti amíci jsou fakt... no, já prostě nemám slov. :) A těžko uvěřit, že tomu tady dal někdo víc než 1-2 hvězdy, doufám že ze srandy.

Horší než smrt (2007)

Špicovní komedie. Dlouho jsem se tak nezasmál. Týpek s váliem byl hrubý... Jsou to briti.