Země (2015) (TV film)

Čekal sem hodně ale takový nářez teda ani náhodou. Neskutečné

Shottas - Jamajský gang (2002)

Šlo to natočit určitě lépe, ale mě se to líbí i tak a za song It a ring childern must go to school to some learninnnnn za plny počet

Logan: Wolverine (2017)

Po druhé projekci jsem si u pár scén ušpinil spodní prádlo jak jsou slvělé, takže zvedám na plnou palbu.

Divoké historky (2014)

Za málo peněz mnoho muziky. Genialní scénář realizovaný talentovanými filmaři. Skvěle!!!

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Naprostá lahůdka. Tohle je důvod proč mám rád filmy. Je to špinavé, násilné a parádně realisticky podané. Možná kdyby tam bylo o trochu méně těch lekcí, jak rozdělat oheň, byla by to úplná bomba. I takhle ale převládá pocit naprosté spokojenosti a rád si to dám brzo znova. Opravdu výborné

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Utahaná, nudná první půlka odpad. Druha půlka - vnitřnisti, chaoz, top sound, beznaděj a válka jak má být za pět hvězd. Výsledek tři hvězdy

Dunkerk (2017)

Hoyte Van Hoytema je bůh. Nolan zase ve svém postavení může tlačit na autentyčnosti bez hnusného CGI a přínáší tak naprosto struhjích 106min bez patosu. Pouze jen intenzivní boj a přežtí. Toto je poctivá filmařina a je to na tom sakra znát. Hans Zimmer no comment, to je bůh všech bohů

Zabiják & bodyguard (2017)

Má to takovej našlápnutej začátek. Našlápnutej prostředek a celý je to hodně našlápnutý. No a ty řečičky, že je na tom ten malej rozpočet vidět si strčte za kloubouk. Bavil sem se víc, než u kdejakých Avangers za 4 miliardy.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Woum woum. Piu piu pi pi pi piu. Klasika dostala další díl. Nejsem hardcore fanda co se ráno probudí a při čištění zubů si říká “ať mě provází síla”. Mám ale docela rád ten kult hvězdných válek a je mi celkem jedno kam se to míří, vždy se na to rád podívám. Nejinak tomu bylo i v případě poslední z jediachů. Jediné co mě na tomto trikovém vyšperkovaném kousku mrzelo bylo, že nevíme víc o tom super načrtnutém padouchovi Snookovi. Působyl jako skoro bůh a byl takhle lacině pohřben. Trochu mi vadila pasáž vesmírných závodů. To by ale pořád bylo dobrý. Co ale bylo fakt hrozný, zbytečný a místy i trapný byla pasáž černocha a Pikachu. To bylo hrozný. To mohla zachránit snad jen to, že budou mít kojtus a vznikna nějaká další vesmírná odrůda z předaleké galaxie. To se bohužel nestalo. Jinak hodnotím film kladně a jsem s mojí poslední letošní návštěvou kina spokojený. 80%