Top Gear: US Special (2007) (pořad)

Camaro z druhej alebo lepšie povedané z niekoľkej ruky. Súťaž  v brzdenie pred močiarom plným aligátorov. Po takto úžasnom dni je možný ešte lepší? Ano je! Čo tak si na juhu Ameriky navzájom napísať na autá čo najdehonestujúcejšie invektíva a heslá urážajúce aj tamojších nacionalistov?

Top Gear: Indický speciál (2011) (pořad)

Keď má človek pocit že už sa od týchto troch nedočká ničoho nového, prídu s novou šialenosťou v inom kúte sveta a opäť sa prekonajú. Z mini spraviť Range Rover s navijakom a z Jaguara orchester do dychovky? To je možné len tu.

Top Gear: Bondovský speciál (2012) (TV film)

Veľa informácií o konkrétnych modeloch áut o ktoré som sa nezaujímal až do zhliadnutia. Dávam palec nahor opäť skvelá časť.

Plán útěku (2013)

Zaujímavá vec aj keď mi v tom čosi chýbalo. Niečo čo filmy týchto dvoch v minulosti mali ale čas zrejme nezastavíš.

Cadillac Records (2008)

Veľmi slušne natočená záležitosť tvoriaca prierez Americkou hudobnou scénou druhej polovice minulého storočia. Pútavo podané fakty o ktorých som nemal ani tušenie. Ak niekoho zaujíma akým spôsobom sa čiernošská komunita dostala pred divákov a do nahrávacích štúdií, tu sa toho dozvie dosť.