Ten Největší (2007)

Typická nezmyselne neskutočná americká prkotinka s Robom Schneiderom v hlavnej úlohe. Znovu zopakujem je to hrozná blbosť ale perfektne zabije voľný čas.

Hodina pravdy (2002)

Na môj vkus síce trochu zdĺhavý dej a nezmyselne myšlienkové pochody jedného feťáka ale v podstate je to fajn dráma, ktorá by sa ale dala zamotať ešte o čosi lepšie a spádovejšie.

Chladnokrevně (2003)

Tento film mi pripadal ako by sa hral na akúsi podobizeň Dannyho parťákov. No bohužiaľ nebiť toho, že vo filme zahviezdia Rachel Weis a Dustin Hoffman ani by som nevydržal pozerať do konca.

Nemilosrdná spravedlnost (1991)

Možno najlepší Seagalov film. Z čias kedy síce behal ako baba ale nemal dve brady.

Kasař Tony (1978)

Dobrý film o tom ako ľahko sa kedysi dali kradnúť veľké peniaze. Chcelo to iba nápad a pár ľudí. Oddychovka pre stredný prúd.

96 hodin (2008)

Zrovna Jason Bourn to nie je ale človeka to zabaví. Šikovný tatko všetko zvláda aj vyvraždiť polovicu mafie v Európe.

Tropická bouře (2008)

Očakával som od tejto komédie oveľa, oveľa viac.

Sázkaři (2003)

Lacný béčkový film, ktorý jakš takš zachraňuje Rachael Leight Cooková.

Zajíček bez oušek (2007)

Ak beriem v úvahu že sa v podstate jedná o nemecký film je veľmi dobrý na svoju dobu.  Ak ho zhodnotím celkovo z priemeru príliš nevytŕča . Klasika ona a on.

Evoluce (2001)

Je to komédia s priemerným ohodnotením, s neobvyklým nápadom a fajn plynulým dejom. Navyše sa dobre pozerá keď David Duchovny naháňa ufónov trochu iným spôsobom než sme zvyknutí.