Agent bez minulosti (2002)

Film, který mi vrátil víru v to, že se ještě budou točit akční filmy u kterých se nebude muset vypínat mozek a každá akce nebude směs PC triků!

xXx (2002)

* Marku Vašutovi za debilně přátelský úsměv, ze které ho je jasně vidět, že si velmi dobře uvědomuje do čeho to zase vlezl. Robe Cohene už mě netrap!

Minority Report (2002)

Spielberg má takové životní motto, "ať to čím sebelepší film v závěrečných 5 minutách ho musim zkurvit nějakou slaďárnou" a to se mu povedlo i tady!

Nejhorší obavy (2002)

Pro mě jako fanouška Toma Clancyho je to nejlepší adpatace a první film, kde hraje Ben Affleck hlavní roli a dokoukal jsem ho dokonce (nechoďte na mě s Dobrým Willem!)

Fantom Paříže (2001)

To že si kameraman zatančil s digitalni kamrenou na zajimavy zpusob, neobhajuje to, že film je vcelku průměrná nuda. Pitof to pak potvrdil s Catwoman.

Česká spojka (2002) odpad!

dostane-li Schumacher víc jak 30 mil$ a Chris Rock nad sebou nemá režiséra kterej ví co chce (Smith), nemůže z toho vylzt větší ubohost než je tohle - nej herecký výkon - Petr Jákl

Nevěrná (2002)

Jedna * za Dianu, jedna * Richardovi a dvě * Adrianu Lyneovi za scénář, atmosféru a za to že pro své fanoušky zase něco natočil.

Blade 2 (2002)

Hmotný důkaz, že se dá v Čechách natočit dobrý akční film bez Toma Cruise. Měli by se na něj koukat povinně všichni absoluventi FAMU, aby zjistili co vše jde s málo penězi a hodně nápady.

John Q. (2002)

Denzel má hodně charisma, ale když je film o hovnu tak na tom stejně nic nezmění!