Extase (1932)

Film s nádhernými obrazovými kompozicemi a opravdu pekelnou závěrečnou pětiminutovkou.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Mangold je mistrem zkratky. Nacpat 10 hodin akce, vybuchu, strelby, padu z letadla a prevlekani do peti mrknuti je kumst.

Čarodějův učeň (2010)

Merlinovci, vedeni Nicolasem Cagem, musi porazit zle Morganovce, vedene Alfredem Molinou, za pomoci noumoviteho Jaye Baruchela, kteremu jde dobre fyzika? Monica Bellucci ve filmu vystupuje jen proto, aby si s Nickem dali na konci jednoho francouzaka? Vazne? To snad ne! Puvodne jsem se na tenhle film tesil, navic jsem vdecny divak, ktereho neni tezke pobavit a uspokojit, ale kdyz i ja jsem se obcas pri sledovani Carodejova ucne stydel za to, ze sedim v kine, nejspis je neco spatne. V tech dvou hodinach se najdou sice dobre momenty, jenze moznosti byly rozhodne vetsi... Na druhou stranu, decka, co sedela v sale se mnou, se docela bavila a dokonce behem titulku zaznel i vykrik "To bylo bozi, co?" Velmi slaba trojhvezdicka.

Yue guang bao he (2010)

Just Another Jeffrey Lau's movie... Čili směs vtípků různé úrovně, popkulturních odkazů a hereckých hvězd v malých rolích. Nestíhal jsem číst titulky, po pár minutách jsem se přestal orientovat v postavách, ale přesto se mi to líbilo. Jenomže kdybych běžně nesledoval asijskou produkci, asi bych tenhle film nepobral a odsoudil do odpadu, protože jen tak někdo ho neskousne...

Oštrozok (2002) (seriál)

Večerníček o tom, že když už se všechno totálně posere, přiletí nějaká odporně barevná mrdka, zatočí se a svět je zase krásný. Ano, nemám Oštrozoka rád.

Katie Morganová o hračkách pro dospělé (2007) (TV film)

Krátké seznámení s historií i současností erotických pomůcek. V některých chvílích jsem ale stejně jako hlavní průvodkyně dělal jen nechápavé "Why?!" :)

Ďáblova bažina (2008)

Překvapivě zábavné, na to, jaká je to hovadina. Pustili jsme to na THS omylem v době, kdy většina lidí pod vlivem únavy a alkoholu hluboce chrápala, stočeni ve svých spacácích a podařilo se mi to dokoukat do konce, aniž bych měl chuť něco hodit po projektoru.

Seance (2009) (studentský film)

Zbytecne adorovana zalezitost, na niz je vyjimecne akorat to, ze vznikla v Cechach... Pribehove proste, technicky na urovni.

Sherlock (2010) (seriál)

Pokud kvalita nastolena pilotem vydrzi a obcas se objevi nejaky novy napad, bude to pecka!