Zastihla mě noc (1985)

Jožka Jabůrková, hrdá toť žena, vzpomíná v koncentráku na svůj život a rekapituluje si skutečnosti, jež ji dohnaly až do takové prekérní situace. Ano, nikdy se nevzdala, nikdy neustoupila a nepřestala bránit chudý a potřebný lid, své soudruhy. Bla bla bla. Ale na to seru, jde sice o zjevnou propagaci v te dobe uz slabnouci Strany, jenomže se nad to zkusím povznést - a pak mi zbývá výborně natočený film, plný silných scén, které navíc získávají náboj díky sugestivní Kocábově hudbě. Herz točit umí, škoda, že podobné věci...

Voják (2006)

Mariňák je novodobé Komando. Taky jde jen o tupou akční jízdu, plnou vystřílených nábojů, krve, hlášek a přehnaného patriotismu, akorát převedenou do současných reálií. Takže komu se nelíbí Komando, ať se ani nezkouší na tenhle film dívat. Robert Patrick je luxusní hajzl, který si svoji roli doslova užívá a John Cena je přesně takové dřevo, jak se od něj očekává. Navíc se jedna ze záporných postav jmenuje Bennett (akorát že tenhle "nevypustí páru"). Já jsem spokojený.

Faunův labyrint (2006)

Jeden z nejlepších filmů, které v roce 2006 vznikly.

My, ztracený holky (1972)

Normalizacni prarodic dnesnich prci prci prcicek, takovy Czech pie. Dve devcata resi problemy dospivani - skolu, kamaradstvi a kluky. Jeden z nich, Cenda Vizner, je neprekonatelny! Cenda na Hrad! Hip Hip Hura!

Rubber Johnny (2005)

Ta hudba (?) je sice priserna, ale jinak jde po audiovizualni strance o uzasne dilo.

Poslední kouzlo (2006) (TV film)

Pohádkový komediální blábol plný podivných písniček, to je žánr, který má u diváků a divaček - malých i velkých - úspěch téměř zaručený, proto se autoři ani nemusí moc snažit. Televizní rychlokvaška o princi a princezně, zaujatých holubářích, kteří se sice nikdy neviděli, ale kvůli svým opeřencům se tajně milují. Zaujme maximálně Jiří Lábus, který vypadá jako nějaká postava z Asterixe a Obelixe. Občas jsem se ale zasmál, takže místo jedné hvězdy dám dvě.

Svatební váza (1974)

Jak napsal Paldini : Zaslouzilo by to zkratit.

Fuck Me (2000)

Spatne natocene, spatne zahrane... alespon ty pornograficke casti mohly byt odvedene lepe, kdyz uz se na nich podili tolik profesionalu... A tak nejlepsi veci na tomhle filmu je scenar, i kdyz ten stoji taky za ... . Jako byste vzali takovou Thelmu a Luisu a misto vsech dobrych scen dali "sukacky".

Vinnetou se vrací (1998) (TV film) odpad!

Vinetou se vratil, ale mel si to odpustit. Na jeho pandero neni nikdo zvedavej.