Halloweenská noc (2007)

Predpokladam, ze tak vysoke hodnoceni (72%) je zpusobeno momentalnim malym poctem hodnoticich (v dobe meho hodnoceni 87). Film splnuje snad jen minimalne kriteria kazdeho z uvedenych zanru 'Horor / Komedie / Thriller / Drama'. A spoleh tvurcu na to, ze divaka lapi prave na nehoraznou slataninu vsech techto ctyr vyse uvedenych zanru se - alespon v mem pripade - vubec nevyplatil... 42, 087% a ani o prd vice ;)

Sólista (2009)

JF v roli psychickeho homeless kastrata a RDJr jako jeho mecenas... Tohle spojeni pusobi stejne neduveryhodne jako nalez kraviho lejna na mesici. Tak trochu promrhana prilezitost k realizaci nadejneho nametu...

Mrtvý sníh (2009)

Vazeni pratele... tento film nelze hodnotit v ZADNEM pripade jako hororovy. Jednoznacna jeho skatulka je komedie - a jako takovy jej hodnotim prumernou znamkou. Par scen je tam totiz opravdu vtipnych... jinak je to samozejme otresna kravina ;)

Star Trek (2009)

Nejsem fanda, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu... pro me pretrpene 2h o necem v cem jsem nenalezl hlavu ani patu. Proc tento film vubec vznikl? Jakysi Star Trek c.0? Ony 2* zajistila vizualni stranka, ktere se snad neda nic vytknout. Jinak vubec nic vyjimecneho necekejte...

Mamka & taťka (2008)

V ramci exploitation zanru prijemne zvracene. At ziji hodne mamky a tatkove ;)

Antikrist (2009)

Tohle bud cloveka chytne nebo odpudi... zlata stredni cesta neexistuje.

District 9 (2009)

Rycha, svizna, originalni a hlavne !!! LEVNA !!! zalezitost. Na jasnych 5* to nedosahuje ovsem prave kvuli zminovanym privlastkum jsem pridal i posledni hvezdu... a to navzdory nekolika okatym unreal okamzikum. Na de facto rezijni celovecerni debut velmi vyvedena zalezitost. Takhle vypada precizni vyuziti kazdeho centiku.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Tento dil zatim dosahuje vrcholu dosavadni sagy... Potterovi co by adolescentovi se prizpusobuje cele okoli, tudiz tim, co bylo v minulem dile snad jen jednou dvakrat naznaceno, je divak od zacatku bombardovan v nekolikaminutovych intervalech - pubertalni radoby humor, stydlive pohledy, slabomyslne vtipky a naprosto toporne a neprirozene vykony hlavni trojky a jejich doprovodneho krovi vyvolavajici u divaka byt i minimalne nezasahnuteho touto nepochopitelnou manii pocity daviveho zvraceni. Film je oproti svym predchudcum drasticky vizualne vykastrovan, dej coby nafouknuta prazdna bublina jasne supluje preklenovaci most k poslednimu dvojdilu. Na kazdeho neslepce musi zakonite dolehnout ta neotesana a neskryvana snaha jak Rowlingove tak filmaru nacpat si torby zlatem i za cenu plozeni techto svinstev.

Víno roku (2008)

Pro me pohodovy prosluneny snimecek s paradnim Rickmanem. Clovek hned dostane chut na decinku... nebo celou lahev ;) Na A Good Year samozrejme kvalitou zdaleka nedosahuje. !3,5*!