Hra o všechno (2017)

Ze začátku se to tváří jako pohodový akčák říznutý thrillerem. 2 policajti ukradnou z kontrabandu drogy,které posílal jeden drogový gan druhému přes jakéhosi pracháče. Jelikož tomu gangu ty drogy chybí a chtějí je tak unesou tomu policajtovi synu s tím, že dokud jim nedá ty drogy tak ho neuvidí. Pak to jde, ale do kopru objevuje se zde několik prodejných poldů podplacených tým gangem manželka toho policisty a ještě jakási policistka s partnerem a stává se z toho slátanina. Takže lidi umírají a ti dobří klasika přežijou vše (to co přežila ta policistka by nepřežil ani Terminátor). Ze začátku jsem chtěl dat 60 procent, ale pak mě to začalo už nudit oceňuji jen tak začátek,vraždu šampáněm a konec, který by měl náběh na další díl. Původní verzi jsem neviděl a a ani se na to nechystám.

Hlavní zprávy (2013) (pořad)

Jediné co mě tam štve jsou ti 2 magoři co dělají ty zlepšováky a recepty. Ta ženská je přirozená asi tak jak pobočka KFC v Somálsku (často jde vidět, že ji to ani nebaví čemuž se nedivím) a ten chlap těžce přehrává.

VLIVNÍ s Alex Mynářovou (2016) (pořad) odpad!

V podstatě ta samá sračka jako Prásk tehdy na Nově. Nějaké pseudohvězdy co žijou většinou jen ze jména mě nezajímají.

Duch ve stroji (2017)

Když si od filmu odečtu vizuál (různé robotické vylepšení a ty futuristické města) tak dostanu totálně ploché sci-fi s myšlenkou, kterou už jsem několikrát viděl (mimojiné 6 Den s Arnoldem případně z novější doby Robocop jak remake tak původní verze). V budoucnosti přibývá lidí co mají robotické vylepšení společnost Hanka se rozhodne dat na trh robota s lidským mozkem. Samozřejmě vše se podaří až na 98 pokus a ten robot si časem začne vzpomínat na své lidské vzpomínky. Takže ho jakýsi člen Hanky chce zničit a někteří ho chránit objeví se i robot, který jako by si odskočil z Robocopa a z domnělého záporáka se vyklube její příbuzný, kterému udělaly to samé co jí. 40 procent za tu scénu ve vodě (je v traileru) za akční stránku (ta scéna s gejšhama i s tím robotem) více ani omylem.

Logan: Wolverine (2017)

Více než 60 procent ze mě nevytáhnou. ze všech X-Menů mě Wolverine bere nejméně první díl byl lepší průměr druhý jsem ještě nedokoukal a tento třetí je na podobné úrovni jak jednička . Problém vidím ve stopáži oddělat minimálně 40 minut (například celá scéna jak dělá taxikáře to bylo úplně zbytečné to samé celá ta pasáž se zemědělci s koni) a bylo by to parádní. Zklamal mě i Profesor X čekal jsem od něho více i ta jeho smrt stojí za pendrek taková postava si zasloužila lepší konec. Calliban je tam úplně zbytečný navíc nevím kde přišly na to, že je albín, ale budiž. Jinak ohledně té brutality zas tak moc krvavě bych to neviděl a to, že tam padne cca 20 krát za film slovo Fuck případně podobné slova z toho též vědu nedělat. Od začátku to měli spíše prezentovat jako Wolverina s X-23 proti tomu X- 24 případně těm 2 s těmi rukama a ne proti cca 50 vojákům. Většinu těch hvězd dávám za tu scénu v lese a za X-24 naopak ten proslov nad hrobem Wolverina to byly těžké sračky. Vůbec bych se nebránil pokračování s těmi dětskými mutanty. Některé logické kiksy od začátku záporák ví, že X-23 půjde k Wolverinovi a místo toho, aby ho sledoval tak mu dá podělanou vizitku a pak se diví, že se mu neozval Mutantní děcka utíkají místo, aby se těm vojákům postavili přitom by je porazili jak nic Je zde řečeno, že Xavier je hrozba a nikdo s tím nic nedělá navíc ke konci si vezmou části těla z Callibana proč si nevzali části těla z Profesora X, když je jeden z nejsilnějších mutantů Při prvním setkání s X-24 tam leží v komatu proč do něj nestřelili tu adamantiovou kulku, aby se ho zbavili Mě neříkejte, že ti vojáci neměly u sebe ty zelené lahvičky

UFO - Es ist hier (2016)

Skupina studentů (3 kluci 2 holky) natáčí v zoo jakýsi dokument. Během natáčení, ale vidí spadnout Ufo tak je to zaujme a jde natáčet. Mezitím postupně mizí a něco je honí. Na německý horor docela slušné je škoda jen, že se v plné kráse neukázal E.T, a, že většina filmu nejde absolutně nic vidět. 60 procent

Katie Fforde - Láska na vysočině (2010) (epizoda) odpad!

Příjde mě, že Barrandov má nějakou pásovou linku na tyhle filmy a , že ti autoři sotva něco vyplodí hned to jde na Barrandově. Jinak kvalitně a herecky to je úrovni Ordinace a o ději komedie pochybuji to už spíše horor. Ale na druhou stranu kdybych byl cca 40 letá ženská bez manžela bez děcek zakomplexovaná tak by mě to možná bavilo. 5 procent za ty lamy.

Prokletí spící panny (2016)

Hodně velká nuda. Hodně to připomíná Silent Hill jen s tím rozdílem, že místo, aby se zde chodilo po vylidněném městě se zde chodí po baráku ve kterém jsou démoni a džini. Přitom vyloženě námět není špatný bohužel to kazí to, že džini jsou absolutně nevyužití a ti démoni jsou figuríny, které by přepralo snad i novorozeně. Možný záporák pak nepředvede nic a vypadá hůře jak Baba Jaga v Mrazíkovi. Konec má naopak slušný náběh na další díl za, který tu hvězdu dám.

Population Zero (2016)

Je to hodně spíše dokument než film takže kdo takový žánr nemusí tak ruce pryč. V Yellowstonském národním parku někdo zavraždí 3 lidi a udá se. Jelikož ´´neexistuje,, motiv tak ho propustí beze trestu. Nějaký dokumentarista se svým kameramanem se pak snaží ten motiv najít. Jako téma a námět je to zajímavé i když na konci mě to přišlo jak ekologická agitka a nepříjde mě moc ospravedlnitelné zabít 3 lidi kvůli tomu, abych se pomstil 1 a i tady je to na hraně jelikož se mu stejně moc nepomstil,když by ten jeho syn tu firmu nejspíše stejně nepřevzal .

Rychle a zběsile 8 (2017) odpad!

To se radši dívat na Soudkyni Barbaru a Soudce Alexandra 136 minut než znovu na tuhle sračku s nulovými hereckými výkony a bez děje. Lituji lidi co to baví.