• Krátkometrážní

Vražedná minulost (2013)

Vůbec ne špatný duchařský thriller se skvěle vybraným záporákem a Abigail Breslin.

Dívka, která kopla do vosího hnízda (2009)

Třetí díl byl určitě lepší než ten druhý. Kvalitou se přiblížil tomu prvnímu, výborně zahrané a vyvrcholené. Noomi je skvělá a to nejlepší na celé trilogii.

Bílá žába (2012)

Občas mi přišlo v některých scénách, že je to velmi laciný céčkový film, včetně nějakých hereckých výkonů (především představitelé rodičů měli občas hodně špatné chvilky). Ale jinak příjemný rodinný film, kde mě nejvíce překvapil Booboo Stewart, myslím, že Nicka celkem dobře ztvárnil.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Atmosférický film se skvělou zápletkou. Po dlouhé době krimi, které mi přišlo opravdu originální. Originální byl jak příběh, tak i zakončení. Navíc ta severská atmosféra se skvělým obsazením.

My iz buduščego 2 (2010)

Nečekaně, ale dvojka mne bavila ještě víc než jednička. Jen škoda výměny hlavního hrdiny, ale důležité bylo, že to bylo zahráno i tak dobře.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Myslel jsem si, že to bude slátanina, o to víc jsem byl překvapený, jak mě film bavil. Nebylo to sice nic moc originálního, ale bavilo mě to.

Zpátky na frontě (2008)

Slušné ruské fantasy, které dokázalo dobře spojit obě časové roviny.

Díry (2003)

Čekal jsem blbost a dostal jsem celkem milý, fajn film. Někdo tu píše, že by film byl lepší bez flashbacků, ale pro mě je to to, co se mi na filmu líbilo nejvíc. Sigourney mě svoji účastí překvapila, vůbec jsem nevěděl, že tu hraje. Ale nejvíc se mi tu líbila Patricia Arquette.

Vše je ztraceno (2013)

Robert Redford a moře. Možná to může znít jako nuda, ale nuda to není. Já si připadal, jak kdybych tam byl s ním a tak to má být. Skvělý výkon.