Terminator Salvation (2009)

Novy Terminator me naplnil spoustou rozpacitych pocitu. Na strane jedne ma pomerne hezky vizual - postapokalypticky svet me taky uspokojoval a spad jaky to ma, vas nenecha ani chvili vydechnout. Na strane druhe je totalne spackany scenar, ktery je plny nelogickych kixu a jednani postav a nezachrani to ani spousta odkazu na T2(ktere me nekdy prisly az zbytecne). Takze pokud si chcete dat nadprumerne sci-fi tak vas Salvation uspokoji, ale jako ''Terminator - Die Hard Fan'' budete mit, rekl bych spoustu vyhrad.

Pipi Dlouhá punčocha (1969) (seriál)

Jak to zde jiz zminovalo nekolik uzivatelu ..pipi jsem v mladi zaregistroval ale neuveritelne me lezla na nervy svymi rozumy :-) 2* za nektere vylomeniny....

Čekání na zázrak (2009)

To co jsem nedostal ve Winged Creatures (kde rovnez hreje Forest Whitaker) se o neco lepe povedlo tomuto snimku. Oba spojuje, ze vynikaji zajimavym obsazenim a obsahem - drama nekolika lidi, jejichz zivoty se nekde protnou. Narozdil od WC toto bylo o neco silnejsi a skoda trosku toho konce, ale sledoval jsem to v zajimavem rozpolozeni a celkem me to sedlo. Dalsim plusem byla pomerne slusna hudba. 3,5*

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

jednu za cesky pokus o animovavy film, ktery se nemuze merit s cizi tvorbou, mimo jine dost zmatecni slepenec vsech moznych povesti...nedoukoukal jsem po pulce jsem pokojne usnul a myslim ze to dokoukavat ani nebudu :-))

Suzanne (1996)

Nechapu tolik odpadu u tohodle snimku... shlednl jsem to po 10-12 letech a nenudil jsem se. Dokonce jsme s pritelkyni dosli nazoru, ze Vejmelkova celkem zavalela, a ze snimku je citit ze reziser a scenarista Dusan Rapos neco ''malo'' vedel o tom o cem tocil. Par minusu a vylozenych ''boků'' a brutalních prestrelu se samozrejme najde, ale i tak si myslim, ze stoji za to jej zhlednout. 50%

Panika ve vzduchu (2002) odpad!

Jeste ze jsem znacnou cast tohoto dila stravil prijemnou chvilkou s pritelkyni... poslednich 40 minut me bohate stacilo k totalnimu znechuceni

Spirit (2008)

koukal jsme na to na 3x a nakonec ani nedokoukal ....zklamani roku

Vítejte v KLDR! (2008)

Ja osobne sem byl s dokumentem velice spokojen a jako dalsi plus beru, ze jsem absolvoval debatu s tvurci, kteri nam osvetlili dalsi udalosti, ci veci co se nevesly. Zpocatku jsem pristupoval k filmu se znacnou skepsi, aneb co extra muzou natocit v zemi kde clovek neudela ani krok sam, aby nebyl pod dohledem. Pocatecni obavy se rozplynuly po te co jsem zjistil, ze staci pohled bezneho pozorovatele a z toho si utvorit castecny obrazek o situaci, kterou je KLDR zmitana. A defakto ikdyz cely zajezd byl tezce zinscenovan korejskou stranou o to zajimavejsi bylo jake nahody nasi expedici potkavaly a desive kolik lidi bylo zapojeno do toho aby se ceska skupina nahodou nedostala jinam nez po presne vytycene trase. Celkove jsem byl spokojen a pokud nekomu vadily cechackovske komentare ucastniku zajedu, tak pokud je vypusti, stale zde nalezne spousta momentu, ktere stalo za to videt a popremyslet si o nich.