Devianti (2004)

Takovy jednoduchy snimek, ktery neurazi ani nenadchne prumerne pobavi ...pokud budete mit chut na podvecerni tezkou oddychovku hemzici se sexualnima deviantama tak toto je idealni volba. 2,5*

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Kdyz to vezme od zacatku tak vlastne tento film nema s Ong Bak nic spolecneho. Neb se odehrava v jine dobe a Tony Jaa hraje jinou postavu. Dejove je to trosku rozpacite ale co se vizualu a souboju tyce jsou na vysoke urovni. Cely vizual je ponoren do temnych barev a tento ''Dirty style'' dela dle me bitky jeste zajimavejsi a je radost se na ne koukat. Takze pokud se prenesete pres urcite peripetie dostane se vam celkem solidni odechovka s otevrenym koncem. 70%

Crows Zero (2007)

Banda vystailovanych typku souperi o post ''king of the hill'' na nejtvrdsi stredni skole kde jedinym dorozumivacim prostredkem jsou tvrde pesti a par pesaku v zaloze. Velice se tesim na druhy dil. 80%

Vášnivé známosti (1994)

Eroticky film ktery jsem shlednul v teens letech na n@ve ..kdyz jsem se dozvedel ze tam bude naha Hrubesova dokonce jsme si to nahral :-))

Smrtící úder (2008)

Joseph Gordon-Levitt válel... to rozhodne, stale tohoto mladika sleduju a ma moji duveru ze je jeden z nejzajimavejsich nove generace....

Poručík (1992)

Harvey Keitel pije, fetuje od cracku pres kokain az po heroin, masturbuje na verejnosti, soulozi se stetkama, sazi a k tomu vsemu je sakra zlej policajt. Byt trosku vyraznejsiho pribehu bylo by to o moc lepsi. Kazdopadne skvele zahrano je videt ze Harvey do toho dal co mohl a jeho vykon je sakra znat.

Okřídlené bytosti (2008)

Takove skvele herecke obsazeni ve me vzbudilo dojem, ze by se mohlo jednat o opravdu zajimavy snimek. Ale bouhzel se konal jen tezky prumer. ...Winged Creatures me vubec nedokazaly nejak vtahnout do deje ci nejak zasahnout a tudis to ve me nic nezanechalo. Snad jedine co si vybavim je to ze zde hraje Watchmenovsky Rorchach aka Jackie Earle Haley.