Comeback (2008) (seriál)

No tak na to, ze to je N@vacký produkt musim malinko smeknout. Pokud si vzpomeneme na nekolik porevolucnich ceskych pokusu o sitcom vyplave na povrch jen zrudnost typu ''Nov@ci'' apod. Ale i pres puvodni skepsi jsem v tv absolvoval nejaky z pozdejsich dilu, ktery me celkem pobavil. A tak jsem nevahal a na N@vackem archivu jsem ve volne chvily dokoukal vsechny predchozi episody. Pokud to tedy mam nejak shrnout jedna se o celkem povedeny kousek ktery by si urcite zaslouzil jeste trosku dopilovat ale vypada to, ze ceskemu sitcomu se blyska na lepsi casy. Coz bych mu rozhodne pral a doufam ze pokud nebude mit vzestupnou tendenci tak at si alespon udrzi tuto kvalitu. 70%

Jezero smrti (2008)

Prijemne prekvapeni z Velké Britanie. Popravde jsem uz mel dost filmu kdy je bandicka mladych prohanena po lese bud vidlaky, maskovanymi vrahy apod., ale tento film ukazal ze kdyz se do idilicke dovolene ve dvouch u krasneho jezera primota gang mladych vyrostku dokaze byt pekne dusno. Skvele sem se bavil 75%

Den cvoka (2002)

Koukam tady na to hodnoceni a nejak si nemuzu pomoc ale film jsem shlednul v dosti depresivni nalade a v te me totalne nebavil, asi jsem nebyl dobre nalazen tuhle sondu do zivota starnouciho ucitele, ktereho ubiji stereotip a nulove vyhledy do budoucna jej nici. Ano, ano chapu, ze spousta veci je dost realnych, a ze clovek si to snadno prevede na nekoho z okoli, ci nedej boze, ze by tak dopadl sam ale i tak jsem nejak nedokazal docenit kvalit filmu a pokud se nekdy dokopu, tak by si mozna zaslouzil jeste jedno shlednuti v lepsi nalade...prozatim za 3*

Bambi Meets Godzilla (1969)

Skvele a zvrhle dokonce sem nekde cetl ze tenhle kratas byl zakazanej snad v 24 zemich sveta a to je co rict, takze pokud mate radi zvrhle veci a mate silny zaludek smele do toho.

V Bruggách (2008)

Podvna gangsterka s podivnyma predstavitelema a jeste podivnejsima vedlejsima postavama, ktere v krasnych Brugach zazivaji jeste podivnejsi prihody. Takze davam podivnych 74,99%

Bang, bang, seš mrtvej! (2002) (TV film)

K tomuto dilku jsem se dostal uplne nahodou a musim rict sedlo me to kurevsky. Pokud pominu zaver - myslim scenu s divadelni hrou kdy se prisli podivat i Trevorovi tryznitele tak s prihmourenim oka musim jit do plneho hodnoceni. Film je to skvely a ma skvelou vypovdajici hodnotu plus pricteme herecky koncert Ben Fostera a mame paradni podivanou. Ano ano musim souhlasit s Jankem i pro me je Ben Foster nejzajimavejsi herec nove generace a moc se tesim na jeho dalsi pociny.

Zkurvená noc (2003)

Skvela mozaika lehce absurdnich situaci, ktere zazije nekolik na sobe nezavislych osob jejichz zivoty si chte-nechte protnou a jejich osudovym casem je 11:14 vecer. Svele jsem se bavil a to ze neco podobneho zde bylo me vubec nevadi. 70%

Couch (2003) (TV film)

PTA mam rad, Adam Sandlera ne....2minuty ktere me nic nerekly...nepochopil jsem to

Botched (2007)

Totalne ujetej val odehravajici se v rusku. V tomhle filmu nejde nic brat vazne a proto je to proste ulet na N-tou. Takze pokud mate radi ulety z kterych vam hlava nebere tak smele dotoho Alfa-samci. PS: past, kdy se ze zeme vyjedou ostny a rozsviti se barevna blikajici svetla a zacne hrat 80´s disko rulez.

Vyletět z hnízda (2008)

Skvela oddychovka, ktera je idealni pro sychrave unavene odpoledne. Kdy nikam nespechate a tim padem vam nebude vadit pomalejsi tempo. Ale i tak velice mily, prirozeny a snimek o jedne rodine, ktera si zase k sobe najde cestu. Musim vyzdvihnout prijemne herecke vykony M. Perryho a Bena Fostera.