Strážci Galaxie (2014)

Skvělá Marvelovka. Je to o skupině zloděju a vrahů a velmi se to povedlo(ehm Suicide Squad) Akce! Scifi! Komedie! A hlavně super soundtrack! Sice to má slabšího záporáka, ale ostatní věci ve filmu to vynahradí. Co dodat... " I'm hooked on the feeling " 85%

Ostravak Ostravski (2016)

Měl jsem příležitost se zůčastnit premiéry... Prostě dávám 1* za Ostravu a celkovou výpravu jelikož jsem Ostravák. 15%

Sebevražedný oddíl (2016)

DC mne zase neskutečně zklamalo. V kině to bylo na 4* , pak mi to v hlavě uleželo a došel jsem k názoru že si to 4* fakt nezaslouží. Všechny dobré vtipy jsou vyplítvané v traileru, Jokera je tu fakt málo, příběh je témeř o ničem a je to velice předvídatelné. Jo a měl bych ještě dodat záporáci jsou velice špatní jejich charakter motivace a vsěchno ostatní. Hudba nesedí, ale dobrá. Barvy a práce s kamerou jsou fajn. No a Batman a Flash to trochu zlepšují 40-50%

Hardcore Henry (2015)

Úžasný akční film! Film je natočený z první osoby, někomu to nemusí sednout a může se jim z toho dělat špatně. Mne to sedlo a maximálně bavilo! Film skvělé uctívá a paroduje akční filmy a hry. Neskutečný zážitek,dívat se na film očima někoho jiného na velkém plátně!Vřele doporučuji! 100%

Železná srdce (2014)

První dvě třetiny filmu byli velice dobré. Poslední část filmu: 1 tank proti celému praporu němců mi trochu zkazil celkový pohled na film svou nerealností, ale pořád je to skvělý film. Velice se mi líbila komunikace posádky tanku Fury. 85%

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino pořád dokáže překvapovat. Skvělá kombinace žánru, se špetkou Tarantinovského humoru. Akce je úžasná, hlavně přestřelky jsou bravůrně natočené. Krev se práší ve vzduchu a je to fantastické. 90%

Počátek (2010)

Skvělý film! Poprvé jsem do poloviny filmu nechápal co se děje i tak jsem si ho užíval. Po druhé to bylo ještě lepší. Myslím že potřetí mne to stále nezklame. Good job Christopher Nolan.