Anthropoid (2016)

Anatomie jednoho atentátu a taky studie opravdu ZBLÍZKA neokázalé statečnosti lidí, kteří mají hroznej strach - pro diváka schopného empatie a soucitu strašná zkušenost být tam s nimi - a když film skončil úleva, že mu osud nepřichystal takovouto výzvu a vděčnost, že oni to dokázali.

Sufražetka (2015)

To jsem se zase rozčílila!

Nebe může počkat (1978)

Stále docela svěží věcička. ... "Můj tým! Ten dobytek mi vzal mý mužstvo!! *** Jak tě k tomu přinutil, Milte?*** No, žádal jsem 67 milionů a on řek 'dobrá'. *** To je parchant!"

Odříznutí (2018)

Co mě to proboha napadlo koukat na horor?! Horory přece nemám ráda a naprosto důsledně se jim vyhejbám... tentokrát se ale stala chyba, že jde o horor jsem si zjistila až v půlce filmu (když jsem ho před půlnocí vypla, že se na zbytek dodívám až ve dne (věděla jsem, že má být slunečno))... No, fuj, ale stálo to za to! A skvělá hudba navrch. Avšak i tak - již nikdy více!!!

Vánoce a spol. (2017)

Santa po francouzsku? Pro mě letošní televizní vánoční překvapení. Santornádo. Zelenou barvu mám taky nejradši.

Černobyl (2019) (seriál)

Comrades a soudruhofilové všech zemí - hle - krystalicky čistá esence, kam vždycky vede diktatura proletariátu. Tak už se vzpamatujte a nechte toho.

Tomáš Halík: Dialogy se světem (2018) (TV film)

"Člověk nesmí hrát těmi kartami, které rozdává zlo." *** z mailů: "Tomáši Halíku, ty "česká?" zrádná, prodejná, zbabělá, podvodná a prolhaná Erzsvině Pravdoláskařsko heretická...český národ se začíná probouzet z totality havloidních fašounů a evropské národy se začínají probouzet z totality bruselských zkorumpovaných a prolhaných zrádců a zločinců dosazených do vedení Evropské unie zločinnou a vražednou americko-židovskou ...." Josef - český vlastenec a osvětář... No, zdá se, že čeští vlastenci mají podobné manýry jako "slušní lidé" a nejspíš jsou to ti samí. A ti samí pak tady zase usilovně udílejí svoje odpad!-y, aniž by tento dokument museli vůbec vidět a hlavně - aniž by museli přemýšlet.

Podnikavá Joy (2015)

To je moje zvláštní schopnost - nepotřebuju prince.