Krásné lži (2010)

brrrrr - otřásám se jako Miluška Voborníková v Pupákově písni lásky - pěstí do nosu by si ta hnusná manipulátorka zasloužila, tak dobře ji Audrey Tatou zahrála ... myslím, že ji nemám ráda ... Francouzi jsou fakt divní - komedie? - romantická??? - ble

Český žurnál - Teorie rovnosti (2017) (epizoda)

Antifeministi všech zemí, víte co... - správně rozčilující a velice podnětný dokument. Jsem ráda, že mužů, kteří se chtějí a dokážou emancipovat na lepšího člověka, přibývá. Jestli jste někdo dokoukal i titulky (mimochodem - dobrá hudba, nejen během titulků) ... ne, potitulkovka tam není ... vlastně je - ale jiná než u Marvelů - nevíte, co ta čísla znamenají? Ale hlavně: K ČERTU S PATRIARCHÁTEM!

Velká válka (2014) (seriál)

proč bychom se netrollili, když nám pánbu (báťuška) trolling dá, trolling dá aneb kakája perverznaja dokumenta

Zapomenutí vůdci (2016) (seriál)

Neměl by se tento seriál vysílat až po 22. hodině nebo aspoň s opravdu velkou hvězdičkou (a srpíkem a kladivečkem tři v jednom)? A následovat by měla vysvětlující přednáška, která by tuto směs pravdy, lží a záměrného zamlčování uvedla na pravou míru. Nebo lépe - předcházet. Tohle se jim teda zatrolleně povedlo, vecpat to na veřejnoprávní ČT2. Kteřípak soudruzi v tom asi mají prsty?

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

Klingoni jsou tradiční nudaři, ať už mají vlasy nebo ne. Jinak dobrý - obzvláště pan Saru si mě hnedle získal (a holky jsou taky dobrý).

Terminator Genisys (2015)

Ty Arnouškovy infantilní humory mě včera nějak bavily.