Tajemství a smysl života (2023)

Film nie je pre kazdeho. Ak neviete ani len precitit prirodu, tak na neho nechodte. Usetrite obe strany negativity. Mne sa velmi pacil. Kto citi, citi a vie ci su to len blaboli, alebo nie. Jedna vec, s ktorou suhlasim s komentarom, kt som tu citala. Film je moc dlhy. Na to ake hlboke myslienky ma cely cas - to sa neda zvladnut (a najma v kine, kde na vas reve hudba az vam chveje cele vnutro a je vam zle). Ja teda nemam problem sa na nieco sustredit hodiny, ale tu som bola z toho doslove vycerpana po cca 85 min. a ako som vtedy s prekvapenim zistila, to sme boli len nieco za polovicou :D Najkrajsie na celom filme boli za mna posledne minuty. A este to umocnilo ked zacali ist titulky, pretoze sa nikto nezdvihol a v sale bolo uplne ticho (to som nikdy nezazila. okrem ventilacie ziadny zvuk). Titulky boli skoro na konci, ked ludia zacali odchadzat.

Dokud nás svatba nerozdělí (2017)

Zobrala som na tento film priatela, kedze som na to pocula a citala len dobre hodnotenia. Aka je to uzasna komedia. Ano zasmiala som sa a niekolko krat, ale inak film nuda. Cely cas som nerozumela na co je tam vlastne napr. nevesta a ten byvaly ucitel. Cele to nejako drhlo. Koniec bol jasny uz davno. Slabota. Najlepsi bol komentar mojho priatela kef sme odchadzali z kina “skoro som si nohu odhryzol, aka to bola nuda”.

Zmizelá (2014)

Mohol to byt dobry film, ale pada na dvoch veciach. Povaha Amy je zle navrhnuta. Ma byt psychopat, ale zaroven nie. To nejde. A druha su detaily. Tolko detailov som si vsimla uz pri pozerani, ze ma to sr.. stvalo. A ked film skoncil nasla som ich este o hodne viac. Zase napisany scenar na silu, tak potrebovali dosiahnut urcite veci a momenty, ze vsetko ostatne nema zmysel.

Veronica Marsová (2014)

Tento film vznikol len vdaka fanusikom. Na Kickstarteri zlomil nejeden rekord. Ja som jeden z nich. Je to moj naj serial a preco ho nepodporit ak mozem ziskat plagat s podpismi vsetkych, vsak? Ale nie som jedina z tych bakerov, kto bol nespokojny resp. sklamany. Rob nam slubil, ze dalsi uz bude lepsi a da si na tom zalezat tak som veeeeelmi zvedava. Lebo toto nie je film ale jedna velka melanchonicka spomienka.

Transformers: Zánik (2014)

Zaciatok filmu jedno velke klise. Najprv som sa nudila a potom na to pozeram, ze to si z nas niekto snad robi srandu. Par scen bolo dobrych ale inac. Zle, zle, zle a hlavne vemi slabe.

Make Your Move (2013)

Pribeh je len vata, ktora vyplna to o com ten film je, o tanci. Uzasnom tanci a este lepsej hudbe. Za to davam 3*.

Albatros (2011)

A kde je ta komedia???

Jmenuji se Sam (2001)

A ako to skoncilo? Zverili mu ju ci ma spolocnu starostlivost ci co? Nejak mi ta pointa koncu usla. Inak mam z filmu uplne rozporuplne pocity..

Bez kalhot (2012)

05.12. pozrete druhy krat, tento krat s dabingom a musim konstatovat, ze ten ten film uplne zabil. McConaughey postavu vobec neodrzkadluje, vela vtipnych veci s dabingom straca vtip. Odporucam pozerat v originali, je to uplne o niecom inom.

Temný rytíř povstal (2012)

Tak ucelne a prvoplanovo napisany scenar pre taky velkofilm som uz dlho nevidela. Nie ze som sa prvu polovicu nudila ale som bola sklamana tym, ako bolo jasne co sa stane. Kedze nevedeli vytvorit akcnost na platne museli ju aspon vyvolat otrasnou hudbou. A to som sa na to tak tesila, ked pisali na twiteri ludia, ze prvy krat ludia tlieskali po filme v kine... Comu???