Plivu na tvůj hrob (1978)

Ve své době nepochopený a zakazovaný film, dnes hixploatační kult. A ano, mělo to na mě emocionální dopad. Čiší z toho realističnost, nikoliv amatérismus (krom "herců"). Ten poster je neskutečně rajcovní.

Osudový dotek (2004)

Jeden z těch mysteriózních filmů, kterej má tak krásnej konec (podbarvenej krásnou baladou od Oasis), že se k němu musim pořád vracet.

Miami Vice (2006)

Přehnaná Mannova naturalistčnost a rozklepaná ruční digitální kamera nevyvolává kromě emo závěru filmu téměř žádný pocity, film se hrozně vleče a nudí k smrti. Colin je cool, ale ty postelový scény obou jsou tam tak trapně naroubovaný, až je to směšný. Film suchej jak pochva starý báby...

Snídaně na Plutu (2005)

Cillian Murphy sice hraje transku geniálně, taky na to má zženštělej vzhled, ale na mě je to až moc gay.

Clockwork (1978)

Díky youtube.com za zhlédnutí. Skvělej kraťas, skvěle budovaná atomsféra. První 5 min a 20 sekund napětí jak z Halloweenu, ale jakmile nůž bodne na to správný místo, začnete se smát a vzpomenete si na Evil Dead. Nevim, jestli to byl záměr, nebo byla herečka tak nechtěně vtipná, ale každopádně je toho závěru škoda. Raimi měl v závěru víc přitlačit na pilu.

Divoké kočky (2000)

Divoké čubky nejsou filmem, nýbrž reklamou a instruktážním videem zároveň na správný vrtění zadkem tou správnou barovou čubkou. Herecké výkony nečekejte. Film pro blbý naivní třináctky čučící na MTv a nevědíc nic o životě. Typická americká píčovina s provařenym popelkovym příběhem o americkym snu pro ty správný americký píči. Nebo taky dobře natočené porno bez porna. Díky, nechci...

Satánek (2003)

Roztomile nevinná dětská komedie. Francouzi umí ještě pořád točit odpočinkový filmy.