Predátor: Evoluce (2018)

Pane Enšpígl, je na čase si uvědomit, že tohle už vážně točit vážně nejde. V prvním filmu nebylo jasné, co jednotku loví. Zdá se jedná o pokročilou technologii nebo opravdu návštěvníka z vesmíru. Alespoň do určité doby. V současnosti, kdy o Predátorovi víme i v kolik chodí spát a jakou zubní pastu má nejradši, bych chtěl vážně vidět, jak se to točí v podobném duchu. Půl filmu by tam něco skákalo po stromech. Všichni by věděli, co to je. Skvělý nápad. Pokračování už prostě nemůže být pořádně vážné. Remake, rozhodně ano. Ale do toho nikdo nepůjde, tu první skvadru v čele s terminátorem nahradit nelze. Proto Black celý projekt zparodoval. A musím uznat, že první půlku jsem si fakt užil. Bohužel, ta druhá už drhne. Ale kdo zná Blacka, jeho smysl pro humor a to, že nic a nikoho na světě nebere vážně, ten se bude bavit. I když je to sračka. Co taky čekat od člověka, který napsal Martina Riggse? Aneb jak Shane Black s každým vyjebal, protože se nesmál jeho vtipům a nechali ho zhebnout jako prvního.

One Last Dive (2013) odpad!

Kuk, potápěč, baf, konec.

Tiché místo (2018)

Nadějný námět doslova zabil scenárista, který je nelogický nudař. Necháme hračku i s bateriemi na stole, dítě necháme jít poslední, půl dne nám někde běhá dcera, nikomu to nevadí, nikdo neřeší...A mohl bych pokračovat. Příšerná sračka! Ještě chybělo pustit jim Elvise.

Branky, body, kokoti (2018) (pořad) odpad!

Další trapná kráva, co si myslí, jak je kdovíjak vtipná. To je celý.

Kazišuci (2018)

Škoda, že na to Livingvřed nešel do kina. A T2 je prostě místní kokůtek, určitě na to má statistiku.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Splněný sen. Od malička žiju hrami všeho možného typu. Vlastnil jsem několik konzolí, v současnosti mám už třetí herní pc za posledních deset let. Pravidelně čtu víc jak 10 herních webů, sleduju vývoj her, technologií, čtu rozhovory s tvůrci, ve fb skupině Herní koutek jsem nejčastějším přispěvovatelem. Nejsem tedy jen obyčejný konzument, o tento průmysl mám opravdový zájem. Prožil jsem ve spoustě titulů opravdu silné emoce, dobýval vesmír, ochraňoval nevinné a opravdu to silně prožíval. Je to pro mě celoživotní hobby. Takže tohle pro mě bylo v kině neskutečně silný. Stevenovi se podařilo zhmotnit vše dokonale. I když film samotný není čistou oslavou her a online života, ale poukazuje na závislost na těchto elementech a desocializaci, která samozřejmě může nastat, pokud přestanete mezi lidi chodit v reálu, tak i přesto je to báječná podívaná.

Uncharted (2018)

Filion by musel shodit tak deset kilo, ale jako jo, proč ne?

Rampage Ničitelé (2018)

Tak jsem se zase jednou dobře bavil u naprosté píčoviny s hloupým scénářem.