Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Zdařilý dokument s velkou výpovědní hodnotou. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že samotné zpracování bylo trochu utahané.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Pohodový seriál, který určitě pobaví. Dobře zahráno, povedené minipříběhy.

Svoboda pod nákladem (2016)

Nosiče musí v Tatrách obdivovat snad každý, kdo se s nimi potká například při cestě na Rysy. Každý si může roli takového nosiče vyzkoušet a odnést nahoru či dolů nějakou tu libovolně těžkou věcičku.

Yes Day (2021)

Ujetá trapná blbost bez humoru a děje. Možné zhlédnout s největším sebezapřením jen v přítomnosti dětí do 10 let.  20%

V síti (2020)

Bezpochyby to má velkou hodnotu, ale od samotného zpracování jsem čekal dle ohlasů víc.

Zlatokopové z Wembley (1996) (TV film)

Můj první velký fotbalový šampionát, který si pamatuju, byl bohužel až ten další (MS 1998), takže jsem přišel o velkolepou českou jízdu do finále anglického Eura. Tento dokument se zaměřuje především na český tým, ostatní zápasy jsou potlačeny. Nabízí pohled i do zákulisí (např. Šmícova svatba), což je fajn zpestření.

Dokonalý žralok (2007)

Dokonalý dokument o největším vodním predátorovi.

V karavanu po Česku (2021) (seriál)

Je samozřejmě fajn vidět pěkná a zajímavá místa České republiky (příroda, tradice), ale celý koncept mi přijde trochu křečovitý, ušitý horkou jehlou. A co zbylé kraje?