Souboj na talíři (2021) (pořad)

Toto se "triu z Mastechefa" příliš nepovedlo. Kuchařské souboje OK, ale ten trapný vtip a přehrávání je hrozné.

DVTV (2014) (pořad)

"Talk show" na úrovni.

The Big Bang Theory: Unaired Pilot (2006) (TV film)

Rozhodně je zajímavé vidět, jak to taky mohlo vypadat. A taky si říct, že je klika, že to tak nedopadlo. I když těžko říct, zda by se druhá Penny nestala také tou ikonickou postavou tohoto seriálu. Zřejmě neee.

Teorie velkého třesku: Rozloučení (2019) (TV film)

Pro mě je TBBT nejoblíbenějším komediálním počinem vůbec, takže jsem si toho ohlédnutí za seriálem bezpochyby užil.

Hitlerovi muži (1996) (seriál)

Další skvělý dokument z období druhé světové, který se zaměřuje v každé z 12 epizod na jednoho zloducha, Adolfova kumpána. Některé postavičky jsou samozřejmě zajímavější než jiné. Rozhodně stojí za zhlédnutí pokud si chcete udělat určitý přehled o těch "nejdůležitějších".

Vzestup a pád NSDAP (2014) (seriál)

Takové dokumenty mě prostě baví, moc dobře zpracováno (jak výklad, tak hrané scény). Průběh druhé světové a dokumenty o ní jsou dobře známé, tady se podíváme detailněji pod pokličku méně vyhledávanému tématu, ale o to více zajímavému.

Stepující stonožka (1977)

Průměrná komedie na vděčné francouzské téma - okupovaná Francie. Oproti jiným kouskům na podobné téma (Sedmá rota či Velký flám) je to výrazně slabší. Ale určitě nemůžu říct, že by se nejednalo o pohodovou oddychovku. 60%

Ledové království II (2019)

Jednoznačně horší než první díl po všech stránkách. Pro dospěláka je to příběhově bohužel nazajímavé, místy až otravné, měl jsem celkem problém to vůbec dokoukat. Humor křečovitý. Písničky slabé, přitom v jedničce jsou hlavním stavebním kamenem a jsou povedené. 35%