Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Pre mňa je tento film obrovským prekvapením ,tak ako dejovo ,tak námetovo..., a zároveň celý film som sa veľmi príjemne bavil ,a aj herecké obsadenie je veľmi dobré , na čele pre mňa ešte nie veľmi známeho herca ,,Asa Butterfield" od ktorého som ešte veľa filmov nevidel , okrem ,,Huga a Enderovej hry" kde mi bol tiež sympatický... , len aby mu sláva veľmi rýchlo nestúpla do hlavy , lebo potom dopadne ako ,,Macaulay Culkin alebo Brad Renfro" ,lebo potenciál na dobrého herca má...., a tiež aj Eve Green sa mi celkovo dosť páčila...., ale keď sa objavil Samuel L.Jackson tak to boli tie najlepšie scény podľa mňa a ako ,,hlavný záporák - ktorého veľmi dobre zahral" a zjavne si to parádne užíva... Moje hodnotenie filmu je jasných 4,5 / 5 Film si ešte určite pozriem ,lebo si to zaslúži... Bravo - Tím Burton - Videné v kine - 25.10.2016 ( Cinema City - Polus )

Tajný život mazlíčků (2016)

Ja mám rád animované filmy..., ale toto bolo premna svojim spôsobom zvláštny animák..., a u mňa padá bohužiaľ iba do priemerných animovaných filmov... Áno, sú v tom srandovné situácie...,ale aj tých sa iba zopár nájde..., ale mne sa viac páčil starší animák ,,Bolt"... Ale zas aj to musím uznať ,že tento animák v podstate ničím neurazí ale zároveň ani nepoteší - pri tomto filme platí stará známa veta ,,100 ľudí,sto chuti" A čo sa týka môjho hodnotenia ,tak bohužiaľ to lieta medzi dvoma a tromi hviezdičkami..... Moje hodnotenie filmu je tentokrát.: slabé 3 / 5

Domácí péče (2015)

Ja české filmy mám rád ,tak som bol teda zvedavý na tento počin..., v ktorom si zahral Bolek Polivka - Alena Mihulková ktorá mňa tentokrát o niečo viac presvedčila ako ,sám Bolek Polivka...,ale v malej úlohe ma potešila aj Zuzana Krónerová... Pre mňa bol tento film taký zvláštny...,ale až moc zvláštny....,ale bohužiaľ aj trošičku sklamaný..., hlavne skrz tých dejových línií ktoré sa len vlečú..., a komédiou by som tento film ani nenazval aspoň mne sa nepodarilo zasmiať sa pri filme, ale skôr čistou drámou... Niekedy v budúcnosti ,si ho určite ešte pozriem... ,ale bohužiaľ tento film odomňa nedostane plný počet hviezdičiek, a ani štyri..., ale bohužiaľ iba slabé tri hviezdičky.... Moje hodnotenie filmu je.: slabé 3 / 5....

Láska po anglicku (2014)

Aj keď Pierce Brosnan je sympaťák ako vždy ,ale už sa dá aj na ňom vidieť že nám stárne ,, ale čo už to je život" ale v tomto filme, by som povedal že to tiahne jeho otec v podaní Malcolma McDowella ktorý aj keď má len minimum priestoru ale stojí za to.... Aj keď film má aj dve,a to vždy krásne herečky v podaní Salma Hayek ,a tiež nádhernú Jessicu Alba.. Tak moje hodnotenie tochto filmu sú iba slabé tri hviezdičky... Moje hodnotenie filmu je.: 3 / 5

Hodný dinosaurus (2015)

Tak ja som sa príjemne bavil pri tejto docela dobrej animovanej komédie..., ktorá má v podstate milo prekvapila... Má to docela zábavné zvraty..., ktorá strieda dojemné zvraty... A tak ,ako tu už bolo v pár komentoch spomínané...,tak aj mne prišiel film v niektorých scénach podobný k staršiemu animáku ,, Dinosaurus' Tomuto milemu animáku dávam .: 4 / 5

Mlčení jehňátek (1991)

Za mňa to bude jednoznačne za päť hviezdičiek....,a zároveň ho právom radím medzi kultové filmy....,a zároveň zaslúžene patrí do knihy ,, 501 filmov ktoré musíš vidieť než umrieš" ,a zároveň právom patrí medzi naj thrillerov...., a zároveň má zaslúžene Oscary ,, Anthony Hopkins - Jodie Foster - film ".... Áno ,z Anthony Hopkinsa za tie niekoľko minútové scénky ide strach ,ale väčší strach som mal z toho psychopata ktorého bravúrne zahral Ted Levine.... Moje hodnotenie filmu je jednoznačne a zaslúžene.: 5 / 5

Meč spravedlnosti (2006)

Christophera Lamberta mám rád ,a ako nieje to zlý film , ale zas ani najlepší to nie je.... Film má príjemné situácie a niake tie dobré scény....,ale to nestačí ktomu aby to bol dobrý film... Maďarská herečka Oroszlán Szonja , ktorá má chválabohu iba krátku úlohu,ale ona mi tu nepasovala ,či už ako manželka Christophera Lamberta , vlastne to je jedno....,ale ona nieje dobrá herečka ,ona môže byť len rada že si zahrala vedľa Christophera Lamberta.... Moje hodnotenie filmu sú slabé dve hviezdičky.: 2 / 5

Calcium Kid (2004)

Tak toto bol jeden dosť podpriemerný film ,a to v ňom hral Orlando Bloom , ktorý tu bol podľa až príliš nudný ,na rozdiel od filmov ktoré mal predtýmto filmom ,,Piráti z Karibiku - trilógia Pán prsteňov"... A ja by som tento film vôbec nenazval ani tak komédiou ,lebo sa mi pri tomto filme nepodarilo ani raz zasmiať.. Ale ktomi tu bol sympatický bol Michael Peña...,ten si tu svoju úlohu aj užíval... Moje hodnotenie filmu ,je slabé .: 2 / 5

Kongo (1995)

Tento film radím medzi priemerné filmy, ktoré svojim spôsobom nebol až tak zlý ..,niaky ten nápad som v ňom videl ,,vraždiace opice".... ,ale hlavný film najmä výkon Laury Linney pozdvihuje....,a tiež bol dobrý aj Ernie Hudson...,ale ktomi tu nepasoval bol Dylan Walsh.... A hlavný film mi troška pozdvihuje , práve začiatok keď jedna opica vyvraždí celú partiu na čele z Bruceom Campbellom ktorý tu bol iba zopár minút....,a kto ma tu ešte v malej úlohe prekvapil bol Joe Pantoliano... Film hodnotím medzi slabými troma a štyrmi hviezdičkami. Moje hodnotenie filmu,je teraz slabé .: 3 / 5

Kouzelný meč - Cesta na Camelot (1998)

Tak premna je to iba priemerná animovaná komédia, ktorá ma v podstate aj prekvapila...,a zároveň som sa miestami aj zasmial , hlavne keď sa na scéne objavili tý ,,dvojhlavy draci" ktorý keď sa objavia tak sypú jednu hlášku za druhou ,, sme ako siamské dvojčatá vyše 500 rokov"...,a sú dosť zábavný ktorý vlastne celý film by som povedal že vyzdvihujú... Aj keď moje hodnotenie nieje na plný počet...,ale isto je to medzi troma a štyrmi hviezdičkami... Moje hodnotenie filmu,je teraz.: 3,5 / 5