Game Page (1998) (pořad)

Takový průměrný pořad o PC hrách na který se občas rád podívám.

Božský Evan (2007)

Nazyvat tento film komedii je urazka pro ostatni filmy v tomto zanru. Nevtipne, ubohe, bez napadu. Takhle zkazene pokracovai jsem dlouho nevidel. 1* s odrenyma usima

Retro (2008) (seriál)

Pro mě, jako relativně mladého člověka, je to pořad hodně zajímavý a trochu i poučný. Rozhodně doporučuji

Máj (2008)

4*, nejspíš ale proto, že jsme se na to dívali místo školy.

Dr. Dolittle 4 (2008)

Nehorázná hovadina na ktéré mě udivuje především fakt, že ji někdo vůbec pustí do distrubuce! 1*, odpad si nechávám pro ještě horší filmy

Černá sanitka (2008) (seriál)

Jsem hodne prekvapen co se to dnes podarilo natocit. Bod strhavam za to, ze nektere namety jsou hodne slabe, nicmene doporucit vam to muzu. Konecne neco originalniho!

Saw 4 (2007)

Po hodně špatném Saw III přichází další díl který je překvapivě o něco lepší. Na jedničku nebo dvojku to nemá v žádném případě, přesto je to slušná podívaná.

Hale and Pace (1988) (seriál)

Neuvěřitelně zábavná smršť scének které vždy pobaví

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Výborný seriál ze světa Star Wars který ukazuje staré známe charaktery, občas se ale zaměří i na postavy které se ve filmu pouze mihnou. Z počátku mi animace přišla hnusná, nakonec se mi ale zalíbila. To, co bych seriálu vytknul je to, že se zaměřuje převážně na hlavní postavy světa Star Wars (Anakin, Obi-Wan) a pro ostatní nezbývám moc místa. ____ Edit: Po třiceti dílech musím říct že je to hrozná sračka a i když mě to ze začátku bavilo a líbilo se mi vykreslovaní vedlejších postav tak teď je každá minuta utrpení a to nejen díky scénáři ale také "hereckým" výkonům a dialogům.