• Thriller

Star Trek (2009)

Star Trek je fenomen sam o sobe, nevim, co lidi tahne ke Star Treku, ale jo vim to:-), nicmene, kdyz zapomenu na vsechny ty vedecke nesmysly, ktere se ve filmu odehraji, ty zbytecne hlasky, pak musim uznat, ze akcne a efektne je tento film skvela podivana, i kdyz se trochu tahne. Podle me tento film zaujme hlavne muzske pohlavi. A ten humor a vtipne sceny, ktere se filmem vice nez casto objevily byly opravdu k zasmani.

Push (2009)

Pěkná akční podívaná a konec vyzýval k dalšímu pokračování. Herecké obsazení dokonalé.

Planina v ohni (2008)

Trochu zdlouhavé, nicméně i tak silné drama.

Nezvaný host (2007)

Dojemný a velmi silný příběh o absurdnosti, o beznaději, o lásce, o stáří a mládí. Ten kontrast je nádherný.

Víno roku (2008)

Bavil jsem se, prijemna vinarska komedie podle skutecne udalosti. A mam zizen. Bobule po americku a trochu jinak :-) Hezky filmik.

Hledá se hrdina (2008)

Nektere filmy nejsou tak dobre natocene, ale 5 hvezd si zaslouzi, to je jeden z nich. "Vykoupení, je to legrační. Někdy musíte projít peklem abyste jej dostali" Bílé krvavé růže. Konec mě dostal, plakal jsem jak malé dítě. "Některé věci, kvůli kterým stojí za to umřít, stojí za to abychom kvůli nim žili" Děkuji.

Podvod (2008)

Takovy navrat do retro stylu zapletek. Neprekvapilo, ale ani nezklamalo. Bylo to ale jasne predvidatelne.

Spirit (2008)

šíleně povrchní, ale pěkne zpracované

International (2009)

zajímavé téma, nicméně trochu povrchní a zdlouhavý děj