• Thriller

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Parodií na agenty je zde spousta, ale v čem se liší Agent Smart, nemá přehnaně komický humor a je nepředvídatelný, když se na ten film díváte, tak čekáte, co Smart v této chvíli provede komického. Má to děj, má to spád, humor má štávu, naplnilo to mé očekávání.

2 dny v Paříži (2007)

Zdlouhavý děj, který ukazoval Evropu a hlavně Francii jako velmi svobodnou zemi, kde sex, erotika není žádné tabu. Místy pro mě až moc vulgární otevřené hlášky rodičů, při kterých jsem se docela styděl. Děj nic moc, prostě kecající film plný divné psychologie dvou lidí.

Rallye smrti (2008)

Skvělá předělávka kultovního filmu, napínavý děj, který nebyl předvídatelný, akce, surové prostředí, drsní hoši, rychlost, krev, herci úžasní.

Máj (2008)

Než jsem shlédl tento film, tak jsem se na něho těšil, že aspoň uslyším z hudebněnou báseň skupiny Support Lesbiens a zklamalo mě, že tam jsou jen dvě písně a prostě celý film je jeden kýč a potupa téhle básně, a kde byla ta slavná věta „Hynku! Viléme!! Jarmilo!!!“?

Povýšení (2008)

Komedie v supermarketech mají zajímavý náboj jednoduchosti, jednoduchých průměrných lidí, místy vtipná a prostě hezká oddychovka v dnešním světě. A jak jsem fandil Johnu Reillymu, aby to místo získal.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Taková krásná pohádka i pro dospělé, úžasná podívaná na jedno kouknutí. Nic víc, nic míň.

Mamma Mia! (2008)

No tak tahle komedie podle mě přilákala hlavně díky písničkám skupiny Abba. Děj až zbytečně vykonstruovaný, ale musím uznat, že velmi vtipné scény a určitě to pobaví hlavně starší ženy. A než se nadějeme, budeme chodit na filmy, kde budou znít písničky skupiny Beatles, což bude možná více pro mladé.

Hancock (2008)

Námět je skvělý, výjimečný, film vás velmi vtáhne do děje, humor úžasný, emoce z toho srší a Will Smith užasný herec. Díky patří scenáristům.