• Thriller

Než si pro nás přijde (2007)

Inteligentni komedie se skvelymi herci, co vice dodat, snad jen, az budu take tak stary, rad bych si splnil nesplnene sny:-)), ale takto to funguje jen ve filmech:-)

Tvrdé palice (2008)

Zajímavý nádech, úžasny Clooney, 20. léta a historie amerického fotbalu, docela vtipné, promyšlené dialogy a některé scény, to je vše, jinak průměrný film v podstatě o ničem, koukáte se na to jen, abyste zjistili, jak to mohlo kdysi být a to vás u tohoto filmu bude držet až do konce. A jestli to takhle bylo, chápu, proč je oblíbenější baseball, protože americký fotbal díky pravidlům je nuda.

Určitě, možná (2008)

Romantická komedie, u které nevíte, jak to dopadne a tak to má být, krásné dialogy, komediální romantické scény, nic přehnaného, prostě americký život

96 hodin (2008)

Paráda, až mi bušilo srdce napínavostí děje, uff. Skvělý scénář a hlavní hrdina, akční scény občas velmi absurdní, i některé okamžiky velmi absurdní, ale opravdu stálo to za to, až do konce, i když tušíte, že to nemůže mít špatný konec, škoda, mohlo to mít špatný konec, bylo by to drsnější, ale už tak to byla docela síla. Chudák Amanda, ale byla to vedlejší postava, kterou se nikdo moc nezabývá, škoda, ale může si za to přece sama, film prostě akce, akce, akce a hlavně šťastný konec, kde přežijí ti hlavní.

Venkovský učitel (2008)

Surový námět, scénář a postavy, až jsem se chvílemi bál, co se tam bude dít, téma homosexuálů na venkově, no vida, skoro jako by byla nějaká malá inspirace jinde, ale Venkovský učitel byl určitě zajímavější

Babylon A.D. (2008)

Me se to libilo, aspon skvela akce a napinavy dej az do konce, a Diesel byl v tomto filmu opravdu unikatni.

Oprávněné vraždy (2008)

Ani na par minut na konci filmu, jste nezapremysleli, zda Al Pacino udelal vsechny vrazdy nebo jen ty posledni, kdy chce zachranit sveho partaka, takze vinu vezme vsechnu na sebe? Ale pri hlubsim zamysleni a deji filmu si pak uvedomite, ze opravdu vsechny vrazdy udelal jen jeden:-) nahodou dobre koukani, sice okoukany zvrat, ale se skvelymi herci.

Ten kluk (2007)

Britské snimky mají šťávu a vždy se na ně nesmírně těším. Boy A je psychologické drama a takové filmy Britové umí, vytknul bych tomu trochu povrchnosti, ale mohlo to jít více do hloubky, jelikož jsem při sledování necítil žádné velké emoce. V podstatě mě jen zajímalo, jak to dopadne.