• Thriller

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Propagace toho filmu byla daleko lepsi nez samotny film, dej skoro nula, obcas vykriky vtipu, hihi a vetsinu filmu jsem ceka, zda bude neco zajimavejsiho, nedockal jsem, vyjimecny film, rikal jsem si, ze to snad neni ani pro deti, uplny horor, film uz ne, jen plakaty se mi libi:-)

Bláznivá holka (2008)

Original jsem nevidel, takze nemuzu porovnavat, co jen vim, ze k tomuto romantickemu filmu nemam vyhrady, proste nemam slov, a po filmu jen slzy na krajicku a davam maximum bodu.

Bratři z donucení (2008)

šílené, neoriginální, ale tak úžasná crazy komedie díky hercům

Santa má bráchu (2007)

Vtipne pojaty vanocni pribeh, dekuji za nej, bavil jsem se skvele. A co u nas? je Klaus nejaky bratr Santy:-)

Dokaž to! (2008)

No nevim, zatim nejhorsi tanecni film, ktery jsem videl a uplne bez naboje, choreografie nula, obcas zavan emoci, ale jinak propadak, dival jsem se na to, jen proto, protoze mam hudbu a tanecni filmy rad, tak jsem cekal zajimave tanecni kreace plne emoci a naboju, bohuzel, nedockal

Quantum of Solace (2008)

Tato bondovka je prumer, ale akce je tam porad, chybi jen vice uzasnejsich kulis, vice zapornych postav a hlavne, kde jsou ty agentovy hracicky, ktere z Jamese Bonda delaji opravdoveho agenta s uzasnymi schopnostmi, tady se vsadilo jen na lidi, zadne hodinky s lanem, zadne strilejici cigarety, zadne letajici auta, proste nic, jen lide a akce jedna za druhou, takovy lidsky pribeh bez hi-tech, scifi-tech, ale i tak napinave az do konce

Zrádce (2008)

Tomu rikam dokonaly scenar a dej, kdo vydrzi cely film, pochopi, uzasne a to jsem to chtel po par minutach odepsat, jak jsem jen mohl, uzasne.

Útěk do divočiny (2007)

Miluji filmy, ktere do posledni chvile ukazuji nadeji... Skvely pocin, skvele natocene a skveli herci, zacneme si vazit zivota a krasnych chvil v nem, i kdyz jsou nekdy zvlastni

Baby Máma (2008)

Příjemné, na oddech