• Thriller

Proroctví (2009)

Trochu mě to zklamalo, čekál jsem více propracovanější děj, vizuální efekty a ty zbytečné kecy, které ten film jen prodlužovali a některé pasáže opravdu nebyly hodny ani Nicolase, všechno jaksi bez emocí, takové divné. Začátek byl nejlepší, po první katastrofě letadla, už jsem začal chápat, že tento film nebude mít takový spád.

Až tak moc tě nežere (2009)

Uzasna komedie o lidskych vztazich, me se to proste libilo, dej byl jasny, o nej tam neslo, slo tam hlavne o ty myslenky, vtipne myslenky, postrehy, ktere casto zazivame i v realnem zivote, zasmal jsem se uprimne, bylo to fajn, slyset postrehy, ktere jsou ze zivota

Stáhni mě do pekla (2009)

Pekelne dobry film, chvilemi smich, chvilemi strach, jen mi cely dojem pri predpremiere kazila slecna v kine, ktera se ze strachu porad jen smala, takze cele kino se prosmala, hlavne, kdyz mela prijit lekaci scena, coz nebylo vubec zabavne, ale i takovi lide s takto obrannych mechanismem existuji.

Báječný svět shopaholiků (2009)

Trochu strelene, herecky prumerne, ale ten namet je uzasny, pobavil jsem se, zasmal a poplakal, coz u romanticke komedie je to nejdulezitejsi.

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

takoveto teenagerovske komedie jsou pro me oddychovkou, ale tohle bylo uz na me moc, chvilemi se mi to libilo, chvilemi jsem se za vsechny ty kocicky stydel, at uz proto ze neumeli hrat, tak proto, ze kdyz zpivali tak se kroutili tak nerealne, ze jsem jim neveril, ze to nataceni filmu je vazne bavi. Mozna to byl umysl, no pokud chteli scenariste vyvolat, ze to jsou 10lete holky. A ta povrchnost celym tim filmem, vsechno bylo tak jasne jeste drive nez to skonci, stydel jsem se, ale dokoukal, uz jen proto, ze jsem doufal, ze ty pisne budou kazdou minutu lepsi a lepsi.

Kouř (1990)

naprosto jedinečný film :-)

Samotáři (2000)

toto je film plný myšlenek a dokonalých názorů a ještě úžasně zábavný :-)

Loudilové (2009)

Klasická teenagerovská komedie, trochu rozumnejsi, ne zase tak prehnane silena, byl to fajn vtipny oddych.

Terminator Salvation (2009)

Tak trochu drsný film, akčně to bylo slušné, surové, konec docela vtipný a předvídatelný, už to moc nemá žádné emoce, což je škoda. Na koukání bez přemýšlení je to hezké.

Smrtící úder (2008)

Thriller a dej je prumerny, nicmene herci vynikajici, takze napinava a zajimava podivana to byla.