Antikrist (2009)

Těžké!! Nejen celkově jako film, ale je to i těžké ohodnotit. Já myslim, že je to ten typ filmů, které milujete nebo nenávidíte. Já se nějak nemůžu rozhodnout (no znáte to - láska a nenávist => dvě strany jedné mince) - proto 3*. To sem zase jednou zatoužila po špetce kontroverze... a té sem dostala vrchovatě. Po projetí Larsovi režijní filmografie sem zjistila, že je to můj první film od něj. Mým nejoblíbenějším režisérem se asi nikdy nestane, ale nebráním se dalším setkáním s jeho snímky. Ufff... no uplně nejlíp mi teď zrovna neni. 65 %

Nedotknutelní (2011)

Krásný, fakt krásný!! Během filmu to bylo tak na 4*, ale jak už to tak někdy bývá... konec to prostě vyšvihl na pětihvězdu. Ústřední dvojice byla naprosto dokonalá, oni to snad ani nehráli, oni to prožívali, žili, cítili... A abych pravdu řekla, tak k tomuto druhu filmu (tím myslím bez krve, duchů, mutantů, vražd...) se zas tak často nedostanu, takže pro mě to bylo opravdu očarující, kouzelné, niterné, vysvobozující... Víc takových filmů. 90 %

Drive (2011)

Kdo by na začátku řekl, že z toho bude takový maso?! První půlka (téměř) pomalu plynoucí romantické drama a druhá polovina... vidlička do oka, rozstřelná hlava, rozkopaná hlava, nůž do krku a další "lahůdky". Nevynášela bych to do nebes, ale dobrý film to rozhodně je! A nesmím zapomenou pochválit hudbu. 80 %

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

SPOILER!! No to snad ne... mám opravdu špatný odhad na to, kdo z finálové trojky či dvojky vyhraje a v tomto případě se to rozhodně potvrdilo. Vítězka si to podle mě opravdu ale opravdu nezasloužila a počítala jsem, že bude mít tak max. 2 hlasy. Chudák Amanda - dvakrát být ve finále a odejít s prázdnou! No mě by jeblo! Jinak musím říct, že tahle série se dost povedla. Opět spousta podrazů, zvratů, bohužel i zranění a nečekaných nedobrovolných i dobrovolných odchodů, pár fajn nových hráčů. A pro mě naprosto nezapomunutelná aukce - to jsem se hodně nasmála :) A jedno ponaučení: Chlapi, probuďte se - ženský (většina) jsou svině!!

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Já ty řady prostě nedokážu úplně oddělit od sebe. Mě prostě baví ten formát a pak už záleží jen na těch lidech a v každý sérii je pár lidí, který máte rádi a pár který rádi nemáte... ale jinak se tam prostě pořád něco děje, takže mě se ty řady líbí zatím všechny, který sem viděla. V tomhle případě mě asi nejvíc zaujala (neříkám, že sem jí měla ráda) P. G. Podle mě to byla hodně silná hráčka, jen měla trochu smůlu. Další byl James a jeho "wtf moment" na kmenové radě, konflikty mezi Courtney (anorektička) a Jean Robertem, neuvěřitelně prudící Dave, šestadvacetiletý panic Eric, extrémně nesympatický gay "letušák" Todd a Denise s účesem alá Jarda Jágr. Docela mě mrzí, že tak brzy vypadla Ashley, myslim, že by tam s ní a těma jejíma hroznejma silikonama byla ještě sranda :) No každopádně vítěz mě opravdu zklamal a do poslední chvíle sem byla přesvědčená o tom, že to nevyhraje. Bohužel! 75 %

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Trochu mě zaráží, že tuhle řadu hodně lidí považuje za slabší či dokonce za nejhorší. Pro mě je to jedna z nejlepších. Je pravda, že ze začátku je trochu trapný, že tým "socek" je neustále porážen týmem "boháčů", ale naštěstí příjde twist v podobě promíchání týmů a brzy potom dojde i k sjednocení. A pak se dějou věci! Různý čachrování se symbolama imunity, podvádění, překrucování, klamání... Kmenový rady jsou většinou dost velkým překvapením (chudák Edgardo, Michelle, Stacy). A řeknu Vám, že vítěz mě potěšil. Já ho tipovala už někdy od sjednocení (ne moc výrazný, ne moc v ústraní, ale hlavně přemýšlel o tom co dělá). I když všechno mohlo být uplně jinak, kdyby ten tupej idiot Dreamz dodržel svůj slib, pak by byl vítězem pravděpodobně někdo jiný. Jenže Dreamz je fakt kretén. On si vážně myslel, že potom co nedodrží dohodu a ukáže se jako bezcharekterní hajzl ho někdo z tý poroty zvolí? Mohl odejít s autem i se ctí. A Yau-man je borec!! 80 %

Maléry pana Šikuly (1999)

Jednoduchá, pohodová... a místy opravdu vtipná komedie. Tak třeba scéna s rozbíjením tiskárny je úplně dokonalá (představila jsem si, že taky vezmu basebalku a rozmlátim tu svojí zku****ou věčně nefungují a zasekávající se bednu s nápisem HP. Já ti dám, že se zaseknul papír!!!! Křach!!! A máš to...). Potom mě opravdu pobavil Gary Cole. "Mohl bys zařídit, abys tu byl v sobotu asi tak v 9?" Neustále držíc hrnek s logem firmy (btw i v té snové sexuální scéně). No a Peterovi opravdu tlustý stěny v bytě a jeho naprosto úchylně vypadající soused. No našlo by se toho rozhodně víc... "Ale aspoň sem nespal s Lumberghem!!" :D 65 %

Piraňa 3D (2010)

Je to taková teenagerská kravina, která Vás prostě pobaví. To propojení hororu a komedie bylo tak akorát a tím si tenhle film vysloužil 3*. Koukala jsem na to s dvěma kámoškama a ty si neustále zakrývaly oči a po skončení řekly, že to bylo to nejnechutnější, co kdy viděly. HA, no asi jim budu muset pustit něco opravdu nechutnýho... 55 %

Zkažená úča (2011)

Po prvních celkem dobrých ohlasech sem se těšila na (po dlouhé době) dobrou, vtipnou komedii. Toho sem se bohužel nedočkala. Mě to prostě nijak zvlášť nepobavilo. Nepřineslo to nic novýho ani nic, co by mě nějak zaujalo. Timberlake vypadá jak třicetiletej nerd a Diazka stárne (sorry chlapi, ale je to tak). 45 %

Panoptikum (1981)

V první řadě je nutný si uvědomit, že ten film je starej 30!! let... Námět se mi docela líbil, herci taky nebyli špatný, a vrchní zrůda byla dost hustá (i s tim lubrikačnim gelem, co jí furt tekl z huby :D). Dokonce sem ke konci měla i husí kůži a to je u mě teda co říct. Jako pár momentů, který mi přišly trapný se tam objevilo a znovu to asi vidět nemusim... ale celkově pohoda. Škoda, že tam nebylo víc klaunů... ty já fakt krutě nesnášim. 55 %