Spider-Man (2002)

Sem sama překvapená, ale líbilo se mi to, a to docela hodně. Hustá akce, trocha tý romantiky... a strašně rychle mi to uteklo. Asi takhle nějak si představuju filmový zpracování komiksu. 80 %

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Ach jo. Jednička byla něco novýho, jinýho... a Dvojka se po jejím úspěchu jen svezla a výsledek je těžkej podprůměr. Dokonce sem (bohužel) na tom byla před x lety v kině a abych vám pravdu řekla, tak si ten děj skoro nepamatuju, jediný co zůstalo je pocit velkýho zklamání. /// Dnes sem to viděla v TV a snižuju o hvězdu. 30 %

Supersvůdníci 2 (2002)

Neni to taková ta komedie u kteý byste měli jeden záchvat smíchu za druhym, ale u mě vyvolala permanentní úsměv, který trval celý film a i těch slabších záchvatů smíchu tam pár bylo. 65 %

Hraběnky (2007) (seriál)

No příhěh zatim nic moc, ale paradoxně je to asi to nejlepší co tenhle seriál nabízí, protože kamera je neucházející podobně jako herecké výkony a střih příšerný. Ale uvidíme co bude dál... 45 %

Braindead - Živí mrtví (1992)

Když vidim, že je film zařazen do žánru: Horor / Komedie většinou je to velký zklamání, protože to ve skutečnosti není pořádnej horor a komedie je to proto, že je tam pár nepovedenejch vtípků. Jenže Braindead je opravdu zaslouženě Horor / Komedie (a k tomu ještě Romantický). Prostě když to někdo umí, tak to může fungovat, že Petere? Posledních 30 min. je ultra mega super hustý maso. 85 %

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Já prostě musim dát 4*, protože některý části byly fakt good. Návštěva gay baru + Stifmeistrům taneček, žraní hovna, pan Belvedér... No já se až překvapivě bavila, na to, že to je taková blbost. 80 %

Sabrina - mladá čarodějnice (1996) (seriál)

No v podstatě je to hrozná blbost, ale ještě tak před pěti lety sem na to občas koukla.. Nebýt těch čarodějnickejch tetiček byla by to pěkná nuda. 45 %

Román pro ženy (2004)

Já Viewegha teda nemusim a ani tenhle film mi nic moc neřiká. A jestli tu někdo zářil, tak to byla Simona Stašová. A kvůli ní jsem schopná se na to (možná) ještě někdy podívat. 45 %

Kovbojové a blázni (2002)

Film nic moc. Ale co mi vadí strašně moc, je to, že Joshuu Jacksona u nás dabujou lidi, jejichž hlas se k němu naprosto nehodí. V Dawsonově světě měl hlas jak dvanáctiletej a v tomhle měl mužnější hlas než jeho otec. Což mi na tomto filmu dost vadilo, protože sem občas nevěděla kdo vlastně mluví. 50 %