Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Já si nestěžuju, dostala jsem to, co jsem očekávala. Furt se něco dělo, hodně akce, (i když někdy to bylo dost přehnaný), pěkný monstra.. Do role Alice si snad nikoho jinýho než Millu nedokážu představit. Čistý 3* to nejsou, spíš 3-. 60 %

Jezero (1999)

No to žánrový zařazení Komedie/Horor mi nějak nesedí (hlavně ten horor). Co se týče vizuální stránky krokodýla, Tobe Hooper by mohl závidět. Jinak nic úžásněho... 50 %

Pátý element (1997)

Mě to nějak minulo, přišlo mi to hrozně přeplácaný a divný. Ale každopádně sem se občas zasmála a herci (hlavně Bruce a Milla) hráli fakt dobře. I přesto z toho prostě víc jak 3* nevytřískám. 65 %

Čarodějné námluvy (1997) (TV film)

Skvěle sem se bavila.. A to hlavně díky Petrovi Nárožnému. No oni byly všichni super i ta přiblblá princezna. 75 %

Mrtvá zóna (2002) (seriál)

Nápad s viděním do minulosti a budoucnosti zajímavej. Ale zpracování nic moc a ani hlavní představitel zrovna sympaťák neni. Koukatelný to docela je. 50 %

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Ze všech CSI mám tuhle nejradši a to hlavně díky postavám. Vyjádřím se jen k mužské části, protože ta mě přece jen zajímá víc: Grissom - charismatickej chlápek, který ví a umí; Warrick - můj oblíbenec, prostě pěknej chlap; Nick - sympaťák... a mám ráda i dost vedlejší postav jako starýho pajdavýho patologa, Archieho, Grega nebo Bresse. Takový slušný 4*, i když postupem času mě to začalo možná trochu nudit. Ale ty dva díly od Tarantina byly fakt skvělý, těm bych dala 5*. 85 %

Pomáda (1978)

V té době sem nežila, ta hudba není můj styl.. a i přesto, že v tom vidím docela velký kýč, mám tenhle film/muzikál fakt ráda. Travolta a Conaway jsou naprosto boží!! Vidim to na 4-. 75%

Hvězdná pěchota (1997)

Viděla jsem to už potřetí nebo počtvrtý a překvapilo mě, že je to pořád koukatelný. Je to jeden velkej akční nářez od začátku do konce s občasným humornym nádechem. Jen mě docela mrzí, že Casper Van Dien po tomhle snímku už nedostal (kromě Ospalý díry) roli v nějakym normálním filmu. 85 %

Hlava státu (2003)

Už nápis na posteru hodně napovídá: The Only Thing White is The House. Prostě film od černocha pro černochy (hlavní postavy černoši, černošská hudba...). Bylo tam pár dobrejch vtipů, jenže ty se pořád dokola opakovaly.. 50 %

Vodní svět (1995)

Nepochopitelně kritiky zatracovaný film. Pro mě zajímavý, netradiční scénář, pěkná výprava a docela dobré herecké výkony. Imho jeden z Costnerových nejlepších filmů. Skoro bych dala i 4*, ale přece jen 3+. 70 %