Muzikál ze střední (2006) (TV film)

Kdyby mi bylo 14, tak bych to asi žrala.. ale to už mi neni. Celý příběh byl jedno VELKÝ klišé. Takže ty 2* za kluka, co rád peče a za šáhlou Sharpay a jejího bráchu.. 45 %

Obecná škola (1991)

Čím víckrát tenhle fim vidím, tím mi příjde geniálnější a vtipnější. Spolu s Pelíšky nejlepší český film. 85 %

Po právu (2006) (seriál)

Po všech těch CSI a NCIS se vám všechny kriminálky zdaj stejný a proto sem ráda, že je snaha o to, udělat to trochu jinak. Jako například "Odložené případy" nebo právě "Po právu". 85 %

100 sladkých holek (2000)

I když přihmouřim obě oči, nemůžu dát víc než 2*. Je to podprůměrná teenagerská komedie, kde se párkrát zasmějete, ale žádnej zázrak to neni. Nemůžu doporučit. 50 %

Konec světa (1999)

Já neřikám, že to bylo nějak úžásný, ale řeči o Arnoldově konci jsou trochu přehnaný. A že je to jeho nejhorší film nebo propadák? Vy ste snad neviděli Juniora?! 45 %

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Ajaj.. No případy a jejich řešení jsou dobrý, ale ty postavy... Vedoucí skupiny byl měl bejt někdo kdo má aspoň trochu charisma, ale Caruso ho rozhodně nemá a ostatní mi taky nějak nesedí. Jedinej kdo mi tak nějak nevadil byl Tim, ale toho jako naschvál museli zabít. Aspoň, že Calleigh už nedabuje L. Vondráčková, to byla naprostá hrůza. Takže za 3-. 55 %

Osudové léto (2002)

Děj je hodně předvídatelnej. Ale jako oddechovka to neni špatný. Prakticky veškerý záběry týkající se surfování (pod hladinou, na hladině, na prkně, vlny..) jsou dost povedený. Akorát ten název Osudové léto mi příjde hrozně přehnanej, protože člověk čeká, že se stane něco opravdu neuvěřitelně zásádního.. Aspoň na mě to tak působí. 65 %

Identita (2003)

Začátek až přehnaně hektický (nechat si ujít jen minutu ze začátku se Vám nevyplatí), podobně tak konec. Skupina lidí odříznutá od okolního světa, postupně umírají a vrah je někdo z nich... no pardon, ale tohle už tu bylo několikrát. Přesto tento film byl něčím jiný, dobře koukatelný, zajímavý, napínavý, atmosférický... s překvapivým rozuzlením. Ke kvalitě filmu přispěly i velmi dobré herecké výkony (J. Cusack, A. Peet, C. DuVall). 80 %

Není co ztratit (1997)

Velmi příjemná, nefekální komedie. Tim Robbins mě potěšil tím, že umí hrát i v komedii a pro Martina Lawrence to byla prakticky role šitá na míru. Několik nezapomenutelných scén: tančící securiťák; useknutí "části" sochy a fuckování do kamery; tanec Nicka s hořícíma botama a do toho Scatman... Prostě nadprůměr, 4-. 75 %

Pomáda 2 (1982)

Když se na to podíváte dva dny po tom co dávali Pomádu, tak vidíte ten propastný rozdíl. Na první pohled si řeknete, že je to uplně to samý, to ale právě neni. Protože jednička je skvělá a tohle podprůměrné. A bez Travolty to už nemá ten šmrc. 45 %