Saw: Hra o přežití (2004)

Tenhle film má jednu velkou nevýhodu - na podruhý už je to hrozná nuda!! Protože už víte příběh i pointu a to je na tom to dobrý. Já nechávám hodnocení po prvním shlédnutí. 85 %

Žába k zulíbání (2002)

Já ani nevim proč, ale líbilo se mi to. Prostě mi to dneska nějak sedlo. Rob byl good! Kam si asi dneska dám tu trávu?! :D 75 %

D-Tox (2002)

První půl hodina vypadá slibně. Jenže od tý doby, co Malloy přijede do léčebny se z toho stává něco na způsob teen vyvražďovačky akorát se starochama. 50 %

Prokletí (2005)

Bože, tohle se fakt nedalo. To nebyl snad ani Béčkovej horor. Christina Ricci mě přesvědčila o tom, že hrát opravdu neumí. Jediným světlým bodem byl pro mě Milo Vertimiglia (toho můžu). Wesi, styď se!! 30 %

Johnny English (2003)

Konečně jsem uvěřila, že ten člověk je herec Rowan Atkinson a ne Mr. Bean. Docela by mě zajímalo, jestli by dokázal zahrát dramatickou roli. Ale k filmu.. Možná sem čekala, že se u toho trošku víc zasměju, ale uplná nuda to taky nebyla. Takže spíš slabší 3*. 60 %

Krotitelé upírů (2003)

Na hongkongský filmy nejsem moc zvyklá. Asi právě proto mi to přišlo docela zajímavý. Ale bylo to dost zmatený a překombinovaný. Dobrá akce, ale někdy jí bylo fakt až moc (třeba závěrečnej boj byl good, ale hrooozně dlouhej). Prostě je tu až moc ALE. 50 %

Smrt přichází v bílém (2003)

Bála jsem se, pak se to trochu odlehčilo rodinnýma hádkama... a pak sem se zase bála. Občas mi fakt mrazilo v zádech. Konec je... no já vlastně nevim jestli to zhoršil nebo zlepšil. Nebyl tak debilní jako u "Noci s nabroušenou břitvou", ale zase ne nic převratnýho (tyhle rádoby "šokézní" konce mě začínaj fakt nudit). Ukázka toho, že docela dobrej horor se dá natočit s 6 lidma a bez litrů krve. Dávám 3+. 70 %

Účastníci zájezdu (2006)

Kdo masturbuje, ruku nahoru!! :) Já čekala fakt mega pí****nu, ale zas tak hrozný to nebylo. 60 %

Proti zdi (2004)

Rozhodně nejlepší film, který sem viděla ve Filmovém klubu. A ještě jedno pozitivum - jedinej film u kterýho sem byla tak zabraná do děje, že sem se ani jednou za ty 2 hodiny nepodívala na hodinky. Velmi poutavý příběh, dobrý herci, žádnej nudnej happyend, dobrá hudba.. Pro mě velmi milé překvapení. 85 %

Kanibalové (1980)

Asi ve 3/4 filmu sem to pauzla a odskočila si.. a pak sem se vrátila a přemýšlela, jestli to chci vůbec dokoukat. Nakonec sem se přemohla. No jestli něco (ve filmu) nesnášim, tak zabíjení zvířat a znásilňování a tady sem si toho "užila" až až. I tak musím uznat, že v tom byl kus filmařiny a vůbec to na mě nepůsobilo jako film z 80. let. Zajímavý bylo vyznění filmu (aneb kdo je větší zrůda?!). Ale jednou stačilo, myslim, že už se na to nikdy nepodívám. 50 %