Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Docela slušná vyvražďovačka. Nějaký šokézní rozuzlení se dalo čekat, ale to co přišlo bylo naprosto debilní. Ten konec se tam prostě vůbec nehodil a hlavně to ani nedávalo moc smysl.. 60 %

Pravidla vášně (2002)

Provokativní? Každopádně!! Může se zdát, že je to o ničem.. a vlastně je to o mejdanech, drogách a sexu, ale je to tak nějak (hodně skrytě) i o lásce. Celkem zajímavě zpracovaný a "sladký Dawson" dokázal, že umí zahrát i pěknou svini. 65 %

Vítejte v džungli (2003)

Jsem docela (u)spokojená. Rock dokázal, že umí hrát, Walken je ďábel a S. W. Scotta můžu ve všem (od Prciček až po Mistři hazardu). Byla v tom akce i vtip. Ale přece je to jen takový to "popcorn movie". Vidim to na 3+. 70 %

Ring volný (2004)

Mám slabost pro filmy z boxerského prostředí a mám ráda Meg Ryan, ALE.. tohle se prostě nějak nepovedlo - slabota!! 45 %

Anatomie (2000)

Nesnášim nemocnice, krev, skalpely a jiný nemocniční pomůcky a tady sem si toho užila až dost. Musim říct, že na to, že je to německej film to nebylo vůbec špatný.. no prostě sem čekala něco mnohem horšího. Má to docela atmosféru, lekačky fungujou, a i ten námět je takovej neokoukanej. Takže 65 %

Pavoučí nestvůra (2001) (TV film)

Musíte zapomenout na to, že existuje nějakej Spider-Man nebo Moucha. Nenudila jsem se, masky a triky byly v poho. Ale nic úžásného. 50 %

Trapasy (2007) (seriál)

Dvořák jako průvodce pořadem je hrozně prkenej a nevtipnej. A vůbec i ty příběhy jsou prostě.. trapný!! 30 %

Zahrada zla (1998)

Celý ten příběh je opravdu neskutečná blbost, hlavní hrdinka dřevo a M. Mcdowell v roli studenta, který vypadá uplně stejně jako v současnosti... to už mě málem zabilo (a zároveň pobavilo). Něco mě nutí, nedat odpad!, ale opravdu nevím co.. tenhle "film" se totiž nedá brát vážně. 25 %

Ostrov smrti (2000) (TV film)

Souhlasím s Jossie v tom, že to občas vypadalo, že by z toho něco mohlo bejt. Ale nakonec z toho byl jen kýbl. Kýbl ho*en. No a že to jsou zrovna mouchy tomu se ani nedivim. Už tu byli krokodýli, žraloci, pythoni, ptáci, hadi, ovce, pirani, včely, slimáci.. tak proč ne mouchy? 25 %

Spider-Man 2 (2004)

No, nebylo to špatný, ale mě se jednička líbila prostě víc. Nezapomenutelná scéna: Spider-Man ve výtahu :)) 70 %