Cry_Wolf (2005)

Obsahuje spoilery: Přišlo mi uplně trapný neustálý (nenápadný - jak pěst na voko) vnucování myšlenky, že za tím stojí Dodger, nebo pan Walker (to, že tu hraje Jon Bon Jovi nevidim jako pozitivum). Ale... strašně rychle to uteklo a já se nenudila. Líbila se mi kamera. A konec, ten si zaslouží chválu. I když mě by se víc líbilo, kdyby tam ty poslední 3 min. už nebyly. Protože to, že by to Dodger naplánovala a na 100 % jí to vyšlo mi přišlo trochu přitažený za vlasy. Ponaučení: Lhát se nemá!! Dávám spíš 3+. 70 %

May (2002)

Nečekala jsem naprosto nic. Ale něco jsem přece dostala.. Dobrá hudba, zajímavej příběh u kterýho jsem se musela občas pousmát a sympaťáka Jeremy Sista (já na něm viděla víc pěknejch věcí než jen ruce). Ta panenka mě dost děsila. 60 %

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Vlastně sem ani neměla v úmyslu se na to dívat, protože tu hru nesnášim, ale nakonec sem se koukla a... fakt nuda a ani Angelina nic moc nezahrála. Naštěstí to trochu oživil Chris Barrie, kterého bych ovšem mnohem radši viděla v (doufám, že někdy natočených) dalších dílech RD, než v takový nuďárně. 50 %

Nepolíbená (1999)

Tenhle film mám ráda. Líbí se mi děj a vždycky se u toho hustě nasměju a na konci... jo na konci si zase pobrečim. David Arquette alias "pan Rob" je boží a Michael Vartan k nakousnutí. Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Rufus! 80 %

Protivný sprostý holky (2004)

Musim říct, že tam bylo opravdu jen minimálně hluchých míst, takže bylo skoro nemožný, aby se člověk začal nudit. Akorát teda Lindsay Lohan moc nemusim, Rachel McAdams sem v těch blond vlasech skoro nepoznala a Jonathan Bennett.... ááách... prostě kus. Docela slušná komedie. 65 %

Správná šestka (1993) (seriál)

Ouu shit. Něco na způsob Bylo nás pět. Možná bych tomu dala hvězdiček víc, ale pouze v případě, že by se to celý předabovalo, aby čeští herci mluvili sami sebe (myslim ty děti). Takhle se to nedá!! Btw nezdá se Vám, že Hela vypadá jak malá Mena Suvari? 45 %

To (1990) (TV film)

Moje druhá nejhorší dětská noční můra hned po Freddy Krugerovi a tuším, že můj úplně první horor. Takže ty 4* spíš z nostalgie. Docela by mě zajímalo, co bych na to řekla teď. Asi to budu muset brzy zjistit :) 75 %

Plnou parou vzad! (2002)

No rozhodně to neni žádná intelektuální zábava, ale člověk někdy potřebuje vypnout. Myslim že Cuba Gooding Jr. je jedním z mála herců, kteří můžou hrát jak v komediích (Plnou parou vzad!, Sněžní psi) tak i v dramatech (Ten nejlepší, Radio) a neni trapnej. A teplej Agent 007 (Roger Moore) to je třěšnička na dortu, za toho dávám čtvrtou hvězdu. Vidim to na 4-. 75 %

Temnota (2002)

Zase tajemný dům, který něco skrývá?! Ale ne, tentokrát nemusíte zoufat. Jde o docela povedený horor bez litrů krve a zbytečných nechutností s dobrou atmosférou. A konec je velice překvapivý a příznivci té krve se přece jen dočkají. 70 %

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Jo jo, T2 už nikdy nikdo nenatočí - s tím sem se smířila. T3 rozhodně nezklamal, ale ani nijak zvlášť nepřekvapil. Byl tu Arnie, byla tu akce, a byl tu ten typickej humor. Ale mrzí mě, že Johna Connora nehrál Edward Furlong (nic proti Nicku Stahlovi). Dávám 3+. 70 %