Válka nevěst (2009)

Hloupy, a hlavne nechapu, jak by si nekdo takovy furie chtel nekdo vzit.. A romantika, kde, kde?!

Elita (2018) (seriál)

Naprosto podprumerna telenovela s priseenym scenarem a hereckymi vykony. Nechapu to vysoky hodnoceni.

Elita - Sobotní noc (2018) (epizoda)

Porad jsem neprisla na to, co je na tomhle serialu rak vyjimecneho, ze ma takovy hodnoceni... Snad dokoukam alespon 2.serii.

Elita - Vítejte (2018) (epizoda)

Doufam, ze ae to rozjedw, tohle je spis horai prumwr, tak pro pubertaky.

7 životů (2017)

Asi jsem cekala vic... Asi jsem to proate jen odhadla... Asi si myslim, ze je nas opravdu moc... Asi mi to prialo naivni, i kdyz po vizualni strance pekne.

Za čárou (2021)

Strašnej scenař, který vrství jedno hloupejší kliše na další ještě hloupější klišé, logika žádná a navíc ještě nuda.

Přestupný rok (2010)

Hrozny, protagoniste nesympaticti a cely je to uplne padly na hlavu... Joj9, a vrcgol romantiky mi prislo pozadani o ruku s oslivenim"ty mojr husicko hloupa"

Ženy v běhu (2019)

No dalo se na to koukat...to je co rict, mam jinou alergii na tyhle cesky romantarny.

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Tohle jsme tak pred mesicem videla, moc pekny... Nechapu, ze porad zapominam hodnitit filmy...

Co s láskou (2014)

Do haje, ja chtela romantiku, tohle je ta nejkýčovatější červená knihovna, což by se dalo zkousnout, ale ono to blbě končí. Ani to nepovažuju za spoiler, ja naladu pod psa, blbe mi je a tak jsem chtela nenarocnou romatiku se stastnym koncem ... a tohle teda fakt ne. A hrozne me stvalo, jak si mladej Dawson neni podobnej s tim starym.