Najednou jsme rodina (2018)

Rodinej film, ktery ukazuje, ze jednoduchy to s detmi nikdy neni.

Wonder Woman 1984 (2020)

Takovej peknej zacatek, ale pak se z toho dtane takova straaasne dlouha sracka, ze si rikate, kdyy uz to skonci.. No a Chris.. To je karikatura sama sebe, holt nam zestarl vic nez bylo zdravo... Kdyby to melo alespon o pul hodky min. tak dam 3*

F1: Touha po vítězství - Velké naděje (2020) (epizoda)

Drive jsem fandila RedBullu, za Daniela, ale tady je krásně vidět, co je Horner zač. V závodě v Rakousku je krásně vypíchlý to, jak místo toho, aby Pierra zklidnili a dali mu prostor se uvolnit, tak udělali pravý opak, jak kdyby o jeho osudu už bylo rozhodnuto a oni jen potřebovali, aby to znovu po....

F1: Touha po vítězství - Kdo z koho (2020) (epizoda)

Asi protože jsem fandila Danielovi, tak tenhle pohled na jeho rivalitu se Sainzem se mi líbíl Jeho flustrace musela byt hrozna, navíc videt RedBull, jak jede

F1: Touha po vítězství (2019) (seriál)

K F1 jsem se dostala vlastne az v roce 2018, spiše nahodou, rok předtím jsem se stala fanouškem MotoGP a kolega tvrdil, že proč ne F1, tak jsem ze zvědavosti koukla na pár závodů a právě přesně si pamatuju závod v Monacu, kdy nikdo nevěřil, že to Daniel dá .... stále na závody koukám spíše sporadicky, MotoGP mi přijde zábavnější právě díky té absenci týmových strategií, yellow flag apod. motorky mi přijdou závodnicky čistčí, ale tenhle dokument ... má to větší adrenalin než většina závodu, ukazuje tu neuvěřitelnou politiku v zákulísí, ten mentální boj jezdců mimo trat .... dokonalost sama. Dala jsme to za dva dny :)

O vánoční hvězdě (2020) (TV film)

Jedn ahvezda navic za to, ze to po dlouhych letech byla koukatelna pohadka. A asi poprve mi priala Voriskova dobra.