Tři vteřiny (2019)

Nechapu, jak takove pekna poctiva filmarina bez velkych efektu a zbesilych honicek je v modrych cislech. Lahudka, ktera umi budovat napeti, objektivne silna 4, ale pro tu nezaslouzenou modrou, tak 5. Navic kdyz to srovnam s temi naprosto dejove prazdnymi, ale efektama preplacanymi BadBoys Forever nebo jak se to jmenovalo, co tomuhle kousku nesahai ani po kotniky... A moc pekny nektery sceny, zadny kecani, stara dobra akce s jednim nozickem.

Tarzan a Jane (2002)

Tarzan byl krasnej a mel pribeha tohle je fakt hrozny

The Giant Mechanical Man (2012)

Hm, motna bych to pred 10 lety videla jinak, ale v dnesni dobe... Uz ne. A nelibil se mi konec. 3 hvezdy jen za to, jak je krasne popsano, ze umeni konverzovat neni nic oproti umeni naslouchat. ... Takovrj typickrj indie filmecek.

Pocahontas (1995)

Kdyz ja ty zpivany pohadky nemam rada a i ten pribeh se mi nelibil a Smith ala princ Krason se mi nelibil... Jedna z tech mene povedenych.

Tarzan (1999)

Nadherny disneyovka! Skvele vychytany detaily v pohybu Tarzana.

Meč v kameni (1963)

Nemela jsem tucha, ze existuje takova disneyovka. Mile, jen celej Artusov pribeh je uplne mimo, nechapala jsem smysl tech odkazu na budoucnost, ale mile old schoolovsky roztomile.

Truth (2015)

Nádhera, herecká i scénaristická. Nechápu, jak něco takového u nás ani nešlo do kin!!! S ohledem na to, že je 14 dní po amerických volbách a Trump je další ukázka toho, že vždy může být i hůř, tak mi tenhle film padnul opravdu do nálady. Doporučuju všem a koukám, že verbal tomu dal 5hvězd, takže kvalita zaručena.

Takoví jsme byli (1973)

videla jsem to pred davnymi lety ... mozna před 15-25 lety, ale vím, jak moc se mi to libilo .... a ted ...kdy mi dochazi spousta věcí, o kterých jsem tedy neměla ani tucha .... Je to nádherný film, přesně o tom, že láska prostě nestačí... Barbra je dokonala a u Redforda, kterymu staci byt jen hezkej .... (jo, tady je to naopak) je obdivujici, ze v 36 letech hraje vysoškoláka. Za me jeden z Top100 filmu.

Arthur a souboj dvou světů (2010)

Jeste nez s eobjevil odkaz na StarWars, jedina z mala vtipnych momentu, tak swgra rika, ze ji to pripomina StarWars, strasne zmateny a vubec nema poneti, co se deje.