Stvořitel (2023)

Krásný vizual, ale ten scénář je hrozně blbej. To vypadá, že ti, co používají AI zijou jak ve středověku a bez AI se dostanete k té nejvyspelejsi technologii, trochu divný, ne?

Bod obnovy (2023)

Nejde se neubránit srovnání s ostatni českou filmovou tvorbou, protože v tomhle srovnání se jedná určitě o nadprůměrný kousek, ale když na to zapomenete, tak pochybuji, že ve mně snímek zanechá hlubší stopu kromě spousty otazek, proč tohle a takhle.. Fandím tomu, dělat český film jinak, ale možná místo cestou efektů bych šla cestou silného příběhu.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Nedobrovolně jsem musela shlédnout tuto hrůzu s neteřema. Jako člověk, co nevlastni TV, jsem nevěděla do čeho vůbec jdu a že tohle má být seriál... Už po par minutach jsem nebyla schopna uvěřit tomu, co se na obrazovkách děje a několikrát se musela ujistit, že to jako opravdu má být pohadka. Nikdy jsem si nenašla kladný vztah k české produkci a tohle moji averzi k ní jen potvrzuje. Bylo mi stydno za všechny, co v tom ucinkuji.

Barbie (2023)

Ma to par opravdu vtipných scén, ale zbytek...

Oppenheimer (2023)

Je to Nolan. Co si umí hrát s obrazem i zvukem, ale zároveň je jiný. Tak jako většina z prvních hodnotících i já zvažovala dát 4 hvězdy, ale nebylo by to spravedlive, je to špičková filmařina, která stojí za vidění. Jen prostě Počátek a Insterstellar je jiný kafe. A že by byl Oppenheimer něčím vyjimečný, to opravdu není. Ani tím IMAXem. Navíc! Měla jsem problém se zorientovat v dejovych linkach. Nevím, proč tam byla ta linka s Levi Straussem. Chyběl mi tam svým způsobem závěr, ohlédnutí za tim, jak se na celou věc díval s odstupem času Opp. Asi každý čekal záběry z Hirosimy a ono nic... vetsi prostor dostava soukromy zivot Oppeinheimera, ktery byl egoista a děvkař.   Jinak RDJ hraje skvělé, Matt hraje skvělé... nechapu proč se dělá takové divadlo kolem Florence, která vlastne jen ukázala kozy nechápu...ale asi je to prestiz hrát u Nolana, jinak si nedokazu predstavit ty pidi role Rami Maleka či C. Afflecka... Takže i u tohohle zivotopisneho snímků to bude chtit druhou projekci, jen tady je výhoda, že si divak může prostudovat zdroje, aby se v ději lépe zorientoval. Imax stojí za to, jen vyšší řada. Moje 3. řada byla docela peklo na oči

Černé zrcadlo - Beyond the Sea (2023) (epizoda)

Nelíbilo, od začátku to má nepříjemnou atmosféru, sice to nabere nečekaně obrátky na konci, ale nějaký přesah jsem v tom nenašla. Prostě někomu hrabne.

To zařídíme (2018)

První půlka je svižnější, druhá je tak nějak moc.Ale i přesto ;) je to příjemná podívaná. // 12.7.2023 Netflix

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Je to taková barevnejsi a velkolepého výprava, která věrně kopiruje Indiho dobrodružství z 80tek, kdy co 10 minut zazní "ta melodie". Můj problém je, že melodie už mi v půlce filmu začala lézt na nervy a celý film jsem se nudila. Tak, jak si z předchozího dílu pamatuji jen to, že tam hrála Cate Blanchet, tak nejak to dopadne i s timhle dilem. To, že logiku tam nedavalo vůbec nic, opomíjim. Mně to nenadchlo.