Skrytá čísla (2016)

Takový milý film to je. A znovu evedomeni se, ze tehdy opravdu platilo "segregace není to stejne jako rovnopravnost"   ufff

Andor (2022) (seriál)

Po 6.dilu pořád čekám až se to rozjedu... Po 12. Dílu si pořád říkám, cože na tom má být..   kromě toho že v budoucnosti mají jejich pc strašně malý monitory

Beckham (2023) (seriál)

Fotbal nemám ráda, vůbec ho nesleduji a o fotbalistech si nic moc hezkého nemyslím, ale tohle mě bavilo. První dvě epizody jsou hodně podrobné, třetí zrychlí a čtvrtá je jak stíhačka, tam mi hrozně chyběla ta podrobnost prvních epizod, dát tomu o dva díly navíc, tak to tomu vůbec neuškodí. Chyběli mi vztahy s hráči Interu a z francouzského týmu, jak se dostal k tetování, celá jeho aféra je podaná nejdecentněji jak mohla, tam za mě hodně zasáhla Victoria, aby se v tom moc nehrabali na straně Davida, větší prostor jeho projektu Miami by mi taky nevadilo. Jinak story, jak jde hrát do LA je hrozně vtipná, strašně jsem se nasmála. Je mi jasný, že než ten kontrakt podepsal, tak se ani nepodíval na jejich jedinej zápas... a jak tam seděl a koukal na fotbal jak z nejhorší vesnicky ligy...  no a Posh je jen otravná, co na ní vidí opravdu nechápu. Taky chybí, jak zainvestoval do toho jejího modního navrhářství několik desítek milionů a celá ta její značka je dlouhodobě ztrátová, to mi taky přijde, že to bylo jeho vykoupení se z nevěry :)

Poslední království: Sedm králů musí zemřít (2023)

Pr4sne fo, co mi vadilo na seriálu, se to projevilo ve velkém, a to psychologie postav a jejich vyvoj, obzvláště z Aethlstada, udělat z něj takový magora stejně jako z Bridy... ksakru!!! Uthredovi je tu přes 70

Poslední království - Série 5 (2022) (série)

První díly byly totálně nelogicky, chování půlky lidí nedavalo vůbec smysl... Brida, Edward... Obecně mě sralo, jak rychle se na jednom koní dokázali přesouvat stovky km.  Ale závěr pěkně, fakt peknej a to ohlédnutí za životem Uthreda.

Jumper (2008)

Strašná blbost, nulová logika a ještě mě stali všechny postavy, vč. té hlavni

Depp vs. Heardová (2023) (seriál)

Kauzu jsme moc nesledovala, jen to, cemu se neslo vyhnout v ramci zakladnich zprav, takže za mě zpracovány dobře. To, že dvě psychicky nevyrovnany trosky na sebe hazaji špínu je věc druhá. Ti dva si toho nemají co vyčítat. Depp starej fetak a ožrala se slabosti pro krásný mrchy a Amber vypočítává ulhana mrcha. Youtuberi na tom vydělávají a soudcem je hlavně fanaticka veřejnost. Obraz doby to poskytuje přesný.

Loganovi parťáci (2017)

plejáda známých tvářích, stejně jako známé téma. Neurazí, nenadchne.

Peníze těch tupců (2023)

Je to zábavný, je to dynamicky a pro mě jako nezasveceneho i zajímavý.