• Pohádka
  • Rodinný

Pod toskánským sluncem (2003)

Přesně takové slaďáky mám ráda. Viděno poněkolikáté a vždy potěší... obsazení, Toskánsko, italština, láska...

Četníci z Luhačovic - Zpěvačka (2017) (epizoda)

Tak zdálo se to všechno jasné a ono farářova dcera. Opět mě to bavilo. Jen ten Langmajer...ale v příštím díle je naposledy, takže se asi přijde na to, že krom toho, že je hypochondr, je tak trochu kleptoman a pomaže i s varanem a v Luhačovicích se zjeví další četník. Celkem solidní fluktuace na tak malý podnik. Na můj vkus bylo trochu přitažené za vlasy to vymýtání ďábla a exorcismus, to mi bylo Toníka i líto. Ale ono to tak nějak vyšumělo... A kde byl Vašík, když si ho tatínek ožrala odnesl, to se jako o něj zvládl postarat? Morfinismus není trestný, krásná doba...Kdo ví, proč mi není líto té fúrie Hejkalové :-) No, těším se na další díly.

Četníci z Luhačovic - Padělek (2017) (epizoda)

Musím říct, že tento díl na mě působil hodně chaoticky. Jako myšlenka, padělky, měnová reforma, dobrý. Ten rodinný spor o pole, no trochu to zaniklo, ale co ten Langmajer s varanem? Mně to úplně shodilo celý seriál. Takže 50%, doufám, že se to zase vrátí zpátky.

Anděl Páně 2 (2016)

Výborné herecké obsazení, příjemný příběh, i voda se rozestoupila.... žádná hluchá místa, rozhodně jsem se ani chvilku nenudila. Nejvíc se mi líbily ty schody ke dveřím očistce. Chodit bych je nechtěla. Myslím, že dospělí se bavili ještě o trochu víc, než děti, těch dvojsmyslů bylo celkem dost. Potěšila Anička Čtvrtníčková, na třináctiletou slečnu pěkný výkon. Jen jsem měla malinko problém s těmi klíči. Mě by zajímalo, jestli Petronel dostal zpátky od cukráře ten zlatý klíč, a kdo našel klíč od krejčovské dílny, který zahodil Uriáš. Jako aby ji nevykradli... Za mě o hvězdu víc, než za jedničku.

Četníci z Luhačovic - Staré dluhy (2017) (epizoda)

Jako obvykle jsem se bavila, ikdyž mají na můj vkus celkem velkou spotřebu velitelů, Dobrý byl fajn, škoda ho. Sice v honu na zrzavého draculu trochu zanikl lov šamstra s pihou na zadku, ale tady Konvalinková zahrála slepici jak ze žurnálu a ejhle, ono to klaplo :-) za mě 75%, takže ****

Tut (2015) (seriál)

Kdyby se to jmenovalo o Eufratu a Tygrytíně, tak mi to nevadí. Ale toto nemá s Tutanchamonem nic společného. Ano točí se fikce třeba o Karlu IV., ale toto je za hranicemi mého vkusu. Aspoň za výpravu a hezkýho Tuta dávám 2 hvězdy..

Robin Pilcher - Na druhé straně oceánu (2006) (epizoda)

A mně se to líbí. Prostě film, kde díky naprosto předvídatelnému ději a stále stejným hercům může člověk vypnout a jen tak koukat.Navíc je tu krásná příroda a občas nějaká padoušská zápletka...ale to chlapi nepochopí, protože oni relaxují celý život, takže nepotřebují odpočinkové filmy.

Lilly Schönauer - Paulin sen (2009) (epizoda)

Já mám tyhle slaďáky občas ráda a dnes na to byla nálada. Je to trochu rozvláčné, ale s tím se tak nějak musí počítat. A že se do té romantiky musí zamíchat nějaký padouch, no tak jak jinak. Pro mě tři hvězdy a komu se to nelíbí, koukat na to nemusí :-))

Temný Kraj - Loupežníci (2017) (epizoda)

Šmankote to je dlouhý jak týden před výplatou. Aby se konce seriálu Vaculík vůbec dožil...