• Thriller

Pod zemí (2014)

Hovadina na mraky... 1* za to, že som to dopozeral so konca.

Chraň nás od zlého (2014) odpad!

Jeden nevedel, čo s čím skĺbiť... Neskutočne som sa nudil... Niečo otrasné. Ďalší dôkaz, nespoliehať sa na hodnotenie tu.

Colette (2013)

verbal ... Ak to nechápeš z filmov, čítaj. Ak to nepochopíš z kníh, dúfam, že nikdy nebudeš mať tú smolu zažiť to na vlastnej koži. Keby si to sledoval, resp. akýkoľvek film o tejto téme a vžil sa do zmýšľania tej-ktorej postavy, určite by si sa nenudil. Každý jeden príbeh od človeka, ktorý to prežil, nech je napísaný a sfilmovaný... Ostávajú poslední preživší, ktorí nám na otázky týkajúce sa tejto hrôzy, môžu odpovedať. Z Tvojho príspevku je badať iba nechuť voči nejakému Jiřímu Mádlovi. Snowborďákov som nevidel. A napriek tomu si myslím, že to ten váš Mádl zvládol excelentne. Jeho výkon som videl prvýkrát. A ani jeho gay look, či lásku k Cyklonu B, ktorý tu bol spomenutý iba dvakrát, som nezaregistroval.

Dovolená za trest (2014)

Sandler a Barrymore to vedľa seba jednoducho dajú... Opakovane. Víkendová pohodička... Pre mňa 4*.

R (2010)

Realita... Nevieme, či to je naozaj tak, ale s veľkou pravdepodobnosťou áno. Herci vynikajúci, akoby tam žili roky. Žiadna predohra, rovno do placu. 4*

Pár nenormálních aktivit 2 (2014) odpad!

Nechápem, prečo bolo nutné hlúposť 10. rádu opakovať po druhýkrát... Ešte trápnejšie než prvá časť, naviac polovica filmu sa snaží riešiť trápnosti okolo mexičanov, američanov a belochov na jednej kope... namiesto komedie/horror (nechápem to horror, ani komedie), to mali označiť ,,politický faux-paux". Hodnotenie: odpad!

Krása (2011)

A aké boli tie otrasné dôsledky? Jediný dôsledok - 1*.

112 - V ohrožení života (2007) (pořad) odpad!

Súhlasím s MM_Ramone. Som lekár. Toto na obrazovky nepatrí. Zarábať na ľudskom nešťastí. Sú to hyeny. Odporné hyeny.