Univerzální uklízečka (2005)

tý jo, dobrý, tenhle kousek si fakt zapamatujete...není komedie jako komedie, tadlecta jde do vás velmi nenápadně a o to víc jste na konci nadšení, tleskám..

Slzy slunce (2003)

Tak zase tragickej závěr, to je hrůza, kdyby tam nebylo posledních pět minut tak dám 5 hvězdiček.

Čarodějův učeň (1977)

Úžasnej animovanej horor...skvělý příběh a dabing, výborná atmosféra...Krabat rulezzz!!!

Mnichov (2005)

Opravdu velice povedené, Spielbergovi se to rozhodně povedlo, ale co je na filmu nejlepší tak je jednoznačně kamera, ta je prostě echtgold.

Eurotrip (2004)

Je škoda, že kolegové ze Slovenska film hodnotí jako odpad jenom kvůli té Bratislavě. Je to samozřemě přehnané, ale co byste od američanů čekali. Jinak to je vysoký nadprůměr co se teen komedií týče.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Je to slabota, ale dobrá! Mrzí mě, že tam z predátora udělali naprostyho neschopaka, ktery si neporadi s par alienama.

Predátor 2 (1990)

Příběh se odehrává v roce 1997, no to by ani tak nevadilo, ale nesměly by tam být tak hrozný věci jako je neschopná LA policie, která nechá v ulicích města řádit dva sfetovaný gangy. V tak policejním státě jako je USA, kde vás seberou jenom za to že vyplivnete žvejkačku to vyznívá opravdu vesele. Další příšerná věc jsou ty jejich pistole co tam používají to je opravdu výsměch. A třetí věc tak to je oblečení ve kterým tam Glover a spol pobíhají. Omluvu, že se to natáčelo v r. 1990 neberu. Jinak prdátor je opět skvělý a Glover tam taky docela sedí, takže celkový dojem je kladný.

Mladí muži za pultem (1994) odpad!

Nechápu, že jste z toho tak odvařený. Je to úplně o hovnu a ještě ke všemu nehorázná nuda.