Godzilla (2014)

Audiovizuálna monštrozita, v ktorej sa fackuje Godzilla s dvomi "Hokmutami". Samotná story nevyžaduje ani priemerné IQ = ako v bežných blockbusteroch a je to asi prvý film svojho druhu, pri ktorom som sa vôbec "nebál", ale užíval si akciu na štýl Transformerov. Nevkusný soundtrack a v porovnaní s Cloverfieldom (od ktorého sa tvorci museli inšpirovať -> veľká podobnosť netvorov), ktorý pre mňa zostáva jednotkou, mi nedovolia dať plnú paľbu Godzille. Za pozretie v kine ale jednoznačne stojí!

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Druhý Captain 'Murica by si ako film sám o sebe zaslúžil štyri hviezdy, ale vrámci Marvelovských Avengers by to bolo nadhodnotenie. Praví Marveláci (zhruba polovica divákov) po začiatku konečných titulkov ostali pokojne sedieť a užili si ešte jednu scénu, čo by typické prepojenie na Avengers a práve táto scéna ma zaujala z celého filmu najviac...

Doktorka z Dixie (2011) (seriál)

Už dlhodobo som stotožňený s myšlienkou, že čím väčšie blbosti ťa trápia, tým sa máš lepšie. Akonáhle si to uvedomíš, bude ti o čosi lepšie. Títo ľudia sa musia mať ako v nebi, lebo riešia nenormálne ko**tiny a ešte to tvorcovia natiahnu skrz epizódu. Uži si túto pregýčovanú telenovelu, pretože svet je úplne iný aj v skutočnej Alabame. Oh a ešte čosi, Rachel na to nestačí ani zďaleka a moja favortika z Jumpera padá až na dno. Naopak asexuálne pôsobiaca, ale sexi Jaime zaujala.

Nymfomanka, část II. (2013)

Ďakujem Trierovi, že aj zo zdanlivo najinteligentnejšieho resp. najnormálnejšieho chlapa spravil nakoniec najväčšieho hlupáka.

Need for Speed (2014)

Cars, BITCH! Zatiaľ čo Walter bojuje proti Godzille, Jessie sadol za volant. Zo začiatku obrovský skeptizmus z mojej strany voči jeho obsadeniu, no do pol hodiny som na modrý perník zabudol. Auta parádne, absencia dusíka potešila, podarené vtipné scény...slušné béčko s minimálne troma dobre spracovanými, ale absolútne nereálnymi sci-fi scénkami.

Hra na hraně (2013)

Priemerná moderná jednohubka s konštantným tempom až po titulky. ** za film, * za deadmau5ové Strobe a peknú Gemmu

Snílci (2003)

Watched because of Eva Green, was not disappointed. Najoptimistickejšie možné hodnotenie, celý film je totiž len o trojici flákačov, ktorí nerobia nič užitočné.

Nevyřízený účet (2013)

Priamočiare, drží ideálne napätie od začiatku až po koniec, takmer bez nudných / slepých scén, Franco podarený záporák ako vždy, vrámci Stathamoviek - táto patrí medzi tie kvalitnejšie.

I Love You Too (2010)

Film, ktorý akoby v polovici zmenil režiséra. - "You do know that saying "I love you" for the first time is supposed to be hard? If it's not, then you probably don't really mean it."

2:37 (2006)

Film o psychologickej inštitúcií v odeve školy, kde po chodbách pobehuje sotva 30 žiakov dokopy, ale to je viac než dosť, keďže každý z nich je násilník, dement, buzerant, kurva, samovražedkyňa a kopa ďalších psychicky alebo fyzicky poškodených ľudí. Reálnosť toľkých udalostí počas jedného dňa = nula percent, ale film je natočený skvelo, veľké plus za dejovú súvislosť a strih. Napriek všetkému neodporúčam.