Zjevení (2002) odpad!

Škoda času :( A to miluji Christina Ricci a mysteriózní žánr... :) P.S. Možná má na hodnocení vliv český dabing, ten mi téměř skoro vždy srazí zážitek o 1-3 hvězdičky..

Matrix hunter (2004)

Překvapení! Nic jsem nečekal nebo spíš jsem čekal B-čko jako od Asyleuau (nebo jak se to sakra skloňuje) :D A dostal jsem dobrý akční film s nadprůměrným hudebním doprovodem (nadprůměrný pro tento typ filmů) Vlastně jsem si to původně chtěl pustit jen jako kulisu :)

Maniac (2011)

Mě jen překvapuje jak moc lidí vytvářelo tento krátkometrážní snímek? V titulkách na konci jich je snad 50...

Kronika (2012)

Úžasné, nemám slov :)

Nova (1974) (seriál)

Dokumentářní seriál BBC, který probíhá až do dnešních časů, 728 dílů napříč vědou všeho druhu... (a stále se natáčejí nové díly) Více info získáte samozřejmě na imdb.com.. zde je jen velmi stručné info, že něco takového existuje. Já hodnotím díl "Paralelní světy" a celkem mi dalo práci zjistit, že to vůbec patří do této série

Město divů (2012) (seriál)

Seriál o 60.let minulého století, kasino, Sinatra, hotel, odbory atp... nic moc extra mysteriózniho zde však nehledejte. Něco do sebe to má, ale já jsem teď nalaďen na mystery/fantasy/tajemno filmy takže pro mně **

Hwasango (2001)

Existují dvě verze tohoto filmu: americká, která je kratší o půl hodiny, jiná hudba, drobné rozdíly v příběhu a asijská... Nemyslím si že je fér hodnotit to dohromady. Hodnotím asijskou verzi, americkou bych hodnotil lépe, protože je kratší (dvě hodiny je fakt moc tééměř na jakýkoliv film)

Před soumrakem (2004)

Ač nemusím romantické filmy, tak první díl mě fakt dostal.. perfektní *****. Možná jsem měl přiliš velké očekávání díky jedničce a zdejšímu hodnocení od tohoto počinu, možná špatný den, nebo jsem vybral špatný dabing (Ve dvojce hlavní ženskou postavu daboval někdo jiný), možná by byli lepší titulky, možná byli erupce na slunci nebo já nevím co... Horší tři *** nebo lepší dvě**..