Černej Dynamit (2009) odpad!

Tento film, byl určitě natočen pouze z recese a všichni jej z recese hodnotí tak vysoko, jinak to nechápu. Komedie? Fraška to byla. Nedám ani jednu!

El Fantasma de Elena (2010) (seriál)

Tak sledujíc hodnocení jsem si to chtěl někde sehnat, ale hodnocení na imdb.com (3.7/10) mi ukázalo pravou tvář tohoto seriálu :D

Hannah Montana (2006) (seriál)

Lidi co to tu hodnotí nejsou cílová skupina, proto takové hodnocení. Ve skutečnosti je to úspěšný seriál poplatný této době :) Koukám na to s dcerou a bavíme se.. o to jde... Jinak si myslím, že lidé co to hodnotí jsou ovce, které vidí odpad, tak ho musejí dát taky. Svědčí o tom komentáře typu, jo zasmál jsem, ale je to odpad.. atp..

Hannah Montana (2009)

A proč na to koukáte, když to není určené pro vás :D Koukám na to s dcerou a bavíme se... A o to jde... Vtipné, pořád se něco děje i hezká písnička občas zazní, člověk se nenudí..

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál)

Všichni na to koukali, a každý (skoro) dává odpad :D Jeslit vy nejste tak trochu pokrytci :D

Top Gun (1986)

Sice jsem to shlédnul před "delší" dobou, ale 1 nebo 2 hvězdičky bych tomu určitě nedal, váhal bych mezi lepší 3 a 4. Pro lehké podhodnocení dávám za 5 :D Přece jenom mezi "klasiku" 80-tých let to rozhodně patří.

Spalující touha (1999)

Máte někdy pocit, že finální scéna vyhoupne hvězdičkové skore na maximum pro efektivní závěr i přes slabší příběh? Tak u tohohle filmu to neplatí! Finální rozuzlení příběhů a defakto i smyslu života přehouplo hranici pěti hvězdiček :) Samozřejmě film umocnuje perfektní hudba bez které by tento film nebyl pravděpodobně tím čím je. Nemyslím tím však hudbu Jocelyn Pooka, ale geniální Waltz 2 ze Šostakovičovy Suity.

V peřině (2011)

Vždycky mě fascinuje jak horentně všichni hodnotí film odpadem, který v žádném případě není určen jim :D ... Koukal jsem na to s dcerou a bavili jsme se ... a o to přece jde především! :-) Poctivé tři tomu dám + 1 za podhodnocení..