Tanec s vlky (1990)

Určitě Costnerův nejlepší film vůbec. Je to sice strašně dlouhé, ale nádherně vykresluje vlastně všechno od tehdejší krajiny, chování až k přátelství, lásce citu aj i něco pro chlapy v podobě přestřelek tu je. Pravdou však je, že jsem z toho filmu nikdy nebyl uplně odvázaný a pro mě je to prostě jenom dobrej dobrodružnej western, ale žádná extratřída.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Nechápu co všichni proti tomu máte. Pro mě jedny z nejlepších českých komedií, které u nás vznikly.

Slunce, seno, jahody (1983)

Koliks jim toho dal? Jenom zelenou a modrou....:-))) tohle je prostě klasika:-)

Slunce, seno, erotika (1991)

Náhodou mě se všechny tři filmy celkem líbí, i když tenhle je jasně nejhorší z trilogie....Miluna a Evík jsou prostě démonické:-)

Kdopak to mluví (1989)

nevím proč, ale pokaždé, když film opakují se na něj s chutí podívám. Nápad s miminem komentujícím dění okolo se mi jeví naprosto užasný.

Kdopak to mluví 3 (1993)

Docela trapárna. Nechápu, proč tam ty psy vůbec dávali...škoda peněz

Kameňák (2003)

No no no, když si to dám kolem a kolem tak vlastně ještě relativně ucházející, ale většinou spíš ne:-)

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

Debilní pohádka s uřičenou Blanarovičovou, a zpizděnou Kuklovou, která je mi absolutně nesympatická. Jediný, kdo si záporáckou roli vážně užívá, je Růžičková. Krom několika zajímavých filmových vychytávek, obstojných triků a temné atmosféře, je toto hodně nesympatická pohádka s nesympatickým hereckým ansámblem. 55%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Sice už nejsem pravidelný fanoušek seriálu a trošku pokulhávám ve znalostech, stále se však jedná o kvalitní zábavu. a fakt, že je to prostě kult...

Zlaté oko (1995)

I po několikátém shlédnutí jsem jen a jen potvrdil, že Golden Eye je moje nejoblíbenější bondovka vůbec. Je to jako byste zabalili esenci devadesátkové atmosféry do hutného obalu a posypali to božskou Tinou Turner. Legendární scéna s tankem je nadále nepřekonána. 90%